Ar mitybos planas padės numesti svorio?

sveikas maistas

Vasara atėjo ir prasidėjo! Puikus posakis kalbant apie dietas, svorio metimus ir sportą, nes juk vasarą išvažiuojame prie jūros, o ten juk nenorime atrodyti kaip tinginys, nukarusiu pilvu? Todėl skubame į sporto sales ir mėginame suformuoti gražias kūno linijas.

Viena vertus gerai, kad iš viso atsiranda noras tobulinti save, deginti riebalus, stiprinti raumenis, tačiau ne visi susimasto, kad visu pirma yra labai svarbu mityba.

Mitybos planas metant svorį yra bene svarbiausias faktorius kuris leis atsikratyti vienas kito, ar net kelių dešimčių kilogramų.

Mitybos planą galima susidaryti pačiam jeigu bent kažkiek nujauti kas yra sveika, o kas ne (aišku jeigu dažnai lankaisi ten kur kepa burgerius, gali pasirodyti kad burgeriai labai sveika, tačiau taip NĖRA), dar gali rasti daug informacijos internete, aišku ją irgi reikia mokėti filtruoti, o taip pat gali kreiptis pas dietologą, tokį kaip dietos centras.

Aišku mitybos planas yra individualus reikalas, nes kiekvieno organizmas yra skirtingas, juk gali būti parašyta, kad mityboje labai padeda pienas, bet jeigu tu alergiškas laktozei, tai gali būti tragiška.

Metant svorį svarbiausia vengti didelio kiekio angliavandenių, o ypač tų nesveikųjų (cukrinių), kuo mažiau vartoti maisto kuriame yra daug riebalų, nes tai pagrindiniai faktoriai neleidžiantys sulieknėti.

Tinkamai subalsuotas mitybos planas gali virsti vienu pagrindinių faktorių į dailesnio kūno suformavimą. Visgi mitybą reikia aiškiai suderinti ir su sportu, jeigu planuojate sportuoti daug – reikėtų ir mitybą susikoreguoti taip, kad po sporto balta akyse nepasidarytų ir nenualptumėt. Maistas ir sportas turi vieną kitą papildyti, tik taip bus išgauti geriausi rezultatai.

Vienas iš mano pamėgtų mitybos ir sporto derinių:

  1. Anksti ryte – mankšta, prasitampymo pratimai
  2. Avižiniai dribsniai su daržovėmis ir keli kiaušiniai.
  3. Darbas.
  4. Priešpiečiams – įvairūs vaisiai
  5. Pietums –  lašiša troškinta garuose, su brokoliais
  6. Sportas.
  7. Baltyminis kokteilis
  8. Varškė su vaisiais ir dribsniais ar riešutais.
  9. GERAS GERAS MIEGAS
Įkelta į: Sportas