Ar verta keliauti į Kiprą

Kipras

Kipro sala mėgstamas visokio plauko turistų. Žinoma, dažniausi tarp jų yra tie, kurie nori saulės šilumos, šiltos Viduržemio jūros, paplūdimių ir ramaus poilsio. Kiti važiuoja čia susipažinti su salos istorija, pamatyti tūkstančių metų senumo pastatų ir archeologinių radinių. Tretiems gi tiesiog rūpi išbandyti kuo daugiau vandens pramogų ar tiesiog visą dieną mirkti šiltame vandenyje. Dar kiti nori patekti į linksmus vakarėlius, koncertus, renginius, galbūt nori išbandyti kuo daugiau regiono patiekalų. Galiausiai yra ir tokių, kurie čia keliauja išbandyti įvairių sporto pramogų – tiek kalnų dviračių, tiek jodinėjimo ar vaikščiojimo po Kipro salos kalnus susipažįstant su jos gamta. Taigi, ko iš salos norite jūs?

                  Vaikščiojimas po salą, besigrožint jos gamta, flora ir fauna, gali būti išties įdomi patirtis. Salos gamta išties skiriasi nuo lietuviškos ir tą nesunku pastebėti – šviesios uolos, sausa žemė, kiek kitokie augalai išties skiriasi žalios lietuviškos vasaros. Vaikščiojant po gamtą galima skaičiuoti pamatytas paukščių rūšis, augalų rūšis ar viską fotografuoti ir kataloguoti. Arba rungtyniauti su draugu, kuris iš jūsų nufotografuos daugiau augalų rūšių Kipro saloje. O prizas galėtų būti vietinis gėrimas bare.

                  Jei jau prakalbome apie barus, juos taip pat verta aplankyti. Išbandyti čia siūlomų gėrimų, rasti naujų pažinčių ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Jei dar rasite barą su gyva muzika, jums išties pasiseks ir laikas prabėgs dar smagiau. Pasisėdėjus bare ir šiek tiek apsvaigus galima išeiti pasivaikščioti po paplūdimį, įkvėpti gryno oro ir paskaičiuoti žvaigždžių naktiniame salos danguje.

                  Kitą rytą, jau šviesesne galva, galima leistis į jūros tyrinėjimus. Pirmiausia į vandenį galima įkišti koją. Arba ne, geriau iškart bėgti ir šokti į jūrą, be išankstinės nuostatos, kokios temperatūros vanduo bus. Nors, ko gero, išties šiltas. Juk jūra čia įkaista gerokai labiau nei mūsų Baltija. Tokioje jūroje galima mirkti išties ilgą laiką, visai nebijant sušalti. Įsidrąsinus galima išbandyti ir nardymą jūroje. Pasiklausinėkite žmonių ir netrukus rasite vietą, kur galite gauti nardymo vamzdelį, ląstus ir kaukę. Išsirinkite ramesnę vietą ir pirmyn! Pamatysite dar daugiau vietinės floros ir faunos.

                  Tad pasiruoškite nuotykiams! Kipras jų pasiūlys visą galybę tik būkite atviras ir priimkite siūlomas galimybes! Pasikraukite geros nuotaikos ir įsileiskite į nuostabius nuotykius Kipro saloje. Nepatingėkite šiek tiek pajudėti ir įspūdžiai bus garantuoti.

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Kelionės