Buitinė technika internetu:Televizoriai su “Smart TV”

televizoriai

Televizoriai su “išmaniaja TV”, dar vadinami “išmanieji” TV yra naujo tipo plazminiai televizoriai su didele gausa papildomų funkcijų. “Plazma” tv su išmaniaja TV naudoja interneto ryšį, su kuriuo į televizorių galima įdiegti naudingų programų.

Protingieji Sharp televizoriai suteikia galimybę:
•   Naudotis naršykle, per didelį TV ekraną
•   Įrašyti TV programas
•   Nesudėtingai įdiegti pageidaujamas programėles
•   Įmanoma naudotis tokiais soc. tinklais kaip “Facebook” bei Twitter’is tuo metu žiūrint veiksmo filmą arba futbolo varžybas.
•   Ypatingai laisvalaikio praleidimo pramogų ir žaidimų
•   Keli USB lizdai suteikai šansą prie  aukštos raiškos televizoriaus vienu metu prijungti keletą įrenginių:  mobiliuosius telefonus, kameras arba panašiai.
•   Atminties diskas suteikia progą įsirašyti   veiksmo filmus, įvarių stilių dainas arba kitus failus be laptop kompiuterių ir išorinio disko pagalbos
Protingųjų led TV pristatymas yra vienas iš svarbiausių atsitikimų įvykusių televiijos istorijoje.

Šiuolaikiška prekybos vieta kur parduodama moderni IT technika

Jau keletą metų virtualiose apsipirkimo vietose nesudėtinga nupirkti nevien dovanų kuponus ar kitas smukmenas. Šiandien populiari web prekyba kompiuterine technika. Savo web prekybos vietas turi visos žinomos įmonės tokios kaip LG ar Asus. Perkant virtualiose pardutuvėse lengva palyginti kompiuterinės technikos savybes  kaip:

  • korpuso dydžiai
  • prietaiso svoris
  • veikimo sparta
  • energijos sąnaudos

Taip pat, apie virtualiose prekybos parduotuvėse siūlomas prekes nesunku rasti vartotojų nuomones. Dauguma organizacijų turinčių internetines parduotuves gali atgabenti prekę už tai neprašydami mokesčio.

Laptop kompiuteriai  išstumia standartinius?

Stacionarūs kompiuteriai tai darbo prietaisas be kurios sunkiai darbe išsiverstų  buhalterė, studentas ir mokytojas. Nešiojamų kompiuterių populiarumą vartotojų tarpe lemia ne vien tik charakteristikos: *mažas svoris, *patogumas, *nedidelės energijos išlaidos, tai pogi prieinama kaina. Prieš dešimt metų nešiojamo tipo kompiuteriai kainavo kur kas daugiau , tokių kompiuterių pradinė kaina prasidėdavo nuo keturių tūkstančių litų. Gerėjant technikai stipriai smuko ir tokių kompiuterių įkainai prekybos vietose – šiuo metu visiškai naują Samsung laptop kompiuterį nesunku nupirkti ir už mažiau nei du tukstančius Litų.

Portabilių bei standartinių kompiuterių palyginimas

Kaina parduotuvėse
Nepaisant nuolatinio kainų menkimo nešiojamieji kompiuteriai vis dar įkainoti daugiau negu personaliniai . Lygiai tokių pačių techninių savybių stacionaraus kompiuterio įkainojimas maždaug  30 proc. mažesnė nei “laptopo” . Verta žinoti, įprastinio pc prireiks nupirkti tokius reikalingus priedėlius kaip: * LCD monitorius, * kompiuterinė klaviatūra  *kompiuterinė pelė “laptop” tipo kompiuteriai valdymo priedus turi pridėtus. Tai kažkiek sumažina esančius kainų skirtumą.
Portabilių kompiuterių lengvumas
Tai bene ryškiausias nešiojamo tipo kompiuterių privalumas. Nedideli nešiojamojo kompiuterio korpuso išmatavimai ir svoris leidžia nešiotis kompiuterį kartu su savimi: * į biurą, mokslus ar išvyką. Mūsų šalyje sparčiai daugėjant “free” interneto wi-fi vietų svarbius darbus įmanoma padaryti nevien biure arba namuose. Dar, su įkrauta baterija nešiojamuoju kompiuteriu galima kelias valandas dirbti neturint elektros maitinimo šaltinio.
Kompiuterio taisymas ir atnaujinimai
HP kompiuterį atnaujinti yra sunkiau nei įprastinį . Dėl aukštesnės kainos priedų ir sudėtingesnio ardymo asus kompiuterio techninis remontas  kainuoja daugiau. “Laptop” Tipo kompiuteriai būna naudojami įvairiausiose patalpose, dėl to gali pasitaikyti, jog kompiuteris nustoja veikti užpylus kavos arba arbatos. Tokiu atveju svarbu iškart ištraukti li-jon akumuliatorių bei porai parų nešiojamą kompiuterį padėti pilnai išdžiūti. Nepavykus išimti akumuliatoriaus laiku, “notebook’o” taisymo kaštai gali viršyti už kompiuterio kainą.

Nešiojamų kompiuterių greitis
Dabartinių nešiojamų kompiuterių veikimo spartumas, vaizdo ryškumas yra užtektinai geri darbui bei pramogavimui. Tokiu atveju jeigu užsiimate dizaino redagavimu arba esate tikras žaidimų fanatikas, turbūt labiau apsimokėtų nusipirkti labai galingą įprastinį kompiuterį, kurį nebrangu dažniau atnaujinti.
Taigi, prieš planuojant nusipirkti kitą laptop tipo pc reikėtų apmąstyti kokiu tikslu laptop kompiuterį naudosite, ir kokie kompiuterio duomenys yra aktualiausios. Jei dažniau keliaujate, arba  studijuojate aukštojoje mokykloje, dėl lengvumo nešiojamas kompiuteris bus labai naudojama mokymosi priemonė.

Nešiojami kompiuteriai Mūsų šalyje: augimas Europinių subsidijų fondų dėka
Mūsų šalis pagal kompiuterinių technologijų populiarumą yra šale lyderiaujančių rytinėje ES ir pradeda pavyti vakarų Europos valstybes. Tokio Tipo kompiuterių populiarumas labai auga ir dėl naudingos ES subsidijų paramos. IT technologijų viešų paslaugų ir pojektų visuomenei plėtrai lėšos yra skiriamos nuo įstojimo į Europos Sąjungą. Pirmo rėmimo rato metu išplėtota devyniolika ES projektų. Dauguma jų yra artimi su www vietų skaičiaus didinimu viešajam sektoriui. Viena iš pagrindinių Europos Sąjungos planų siekių užtikrinti nemokamą priėjimą prie tokių kompiuterių bei web kiekvienoje bibliotekoje. Tai buvo įgyvendinta Prieš metus.
Kompaktiški kompiuteriai ir laptop kompiuterių naudojimas mūsų šalyje : duomenų analizė
Kad gausi Europos struktūrinių subsidijų parama yra sėkminga įrodo jaučiamai išpopuliarėjęs nešiojamų pc populiarumas mūsų valstybėje. kompiuteriai 2013 metais yra aktyviai naudojami trijų ketvirtadalių valstbybės piliečių. Aiškiai matomas išaugęs vyresnių žmonių stacionarių kompiuterių naudojimo kylimas – nuo 65 metų amžiaus kategorijoje IT technikos populiarumas padidėjo beveik 15% bei šiuo metu pakilo iki 40 procentų.

Paieškos tagai:
Įkelta į: Technologijos