Dulkių siurbliai – švariai aplinkai

dulkiu_siurbliai

Norint turėti švarią ir sveiką aplinką reikia nuolatos palaikyti tvarką. Šią tiesą žino visi. Vienas iš pagrindinių prietaisų, padedančių lengvai švarintis yra dulkių siurbliai. Su jais lengvai išvalysite visus namų kampelius, apsisaugosite nuo alergijos, kurią sukelia po namus skraidančios dulkės.

Tikrai yra iš ko pasirinkti:

  • Sauso valymo. Jie yra pigiausi, todėl turbūt ir populiariausi. Tokiam siurbliui tenka keisti specialius vienkartinius maišelius. Visa jų šūsnis dažniausiai būna pridėta prie paties aparato.
  • Sauso valymo siurbliai gali būti ir ne tik tokie, kokius jūs turbūt jau įpratę naudoti. Išbandykite vertikalų dulkių siurblį, su kuriuo tvarkymasis tikriausiai bus dar patogesnis. Šio siurblio rankena pritvirtinta prie viso korpuso. Tai užtikrina patogumą.
  • Plaunantys dulkių siurbliai. Nereikia rūpintis vienkartiniais maišeliais, nes čia jų paprasčiausiai nereikia. Be to ne tik išsiurbsite visas dulkes, bet nebereikės papildomai plauti grindų. Į tam skirtą talpą pripilkite vandens, o vėliau, baigus tvarkytis, jį tiesiog išpilkite. Jeigu norite, kad namai dar ir kvepėtų, galite įlašinti specialaus skysčio. Būsite užtikrinti, kad švarios liks ne tik grindys, bet ir namų oras.
  • Cikloninis namų pagalbininkas. Pasirinkę šį variantą taip pat galite pamiršti vienkartinius dulkių maišelius, nes visi nešvarumai atsiduria specialioje talpoje. Ją tereikia kas kartą baigus darbą iškratyti ir vėl švaru.
  • Maži dulkių siurbliai. Jie ypač patogūs, nes yra lengvi, jais paprasta naudotis. Taip pat užima gerokai mažiau vietos nedideliame bute. Be viso to, jie dar yra ir pakankamai pigūs.

Rinkitės dulkių siurblį atsakingai. Dydis svarbus ne tik dėl to, kad būtų patogu naudoti, bet ir dėl jo laikymo – kad užimtų kuo mažiau vietos. Jūsų siurblio vamzdis gali būti teleskopinis arba sudedamas. Rinkitės jums patogiausią variantą. Taip pat patogūs pridedami skirtingi antgaliai, kurie būna skirti įvairioms namų vietoms išvalyti efektyviau.

Atkreipkite dėmesį į dulkių surinkimo sistemą – vieni turi daugkartinius ar vienkartinius dulkių maišelius, kiti specialias talpas su vandeniu ar be jo. Jeigu turite alergiškų šeimos narių, gerai pagalvokite apie plaunantį dulkių siurblį. Atsižvelkite ir į gamintoją bei kokybę. Kuo kokybiškesnį namų pagalbininką turėsite, tuo vėliau reikės galvoti apie naujo įsigijimą.

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Buitinė technika