Dviejų kambarių butai Kaune

dvieju kambariu butas

dvieju kambariu butas 300x210 Dviejų kambarių butai KauneKaunas, kaip žinia, yra antras pagal dydį Lietuvos miestas. Tai reiškia, jog jame gyvena itin daug žmonių, kurie yra apsistoję butuose ar privačiuose namuose. Į Kauną taip pat nuolatos ir atvyksta gyventi žmonių ir kitų Lietuvos kraštų. Kaip ir į kitus miestus, taip ir į Kauną, kasmet suplūsta studentai, kurie rugsėjo mėnėsį pradeda mokytis aukštojoje mokykloje, taip pat, gyventi į miestus kraustosi ir kiti žmonės, nemažai jų yra iš kaimo, ar mažesnių miestelių. Miestas yra toks patrauklus, dėl to, jog jame yra daug daugiau karjeros galimybių, ypač, jei tai yra toks didelis miestas, kaip Kaunas.

Taip pat, mieste gyventi yra daug paprasčiau, jame yra daugiau pramogų, visus būtiniausius reikalus galima sutvarkyti tiesiog vietoje, nes miestuose įsikūrusios visos svarbiausios įstaigos. Taigi, kaip jau ko gero supratote, mieste gyventi yra išties patogu bei gera. Tad jei jūs gyvenate kaime ar miestelyje, bei ketinate persikelti gyventi į miestą, jei tiksliau, į Kauną, tuomet jums teks įsigyti būstą šiame mieste. O būstas gali būti išties įvairus. Galima gyventi privačiame name, sodyboje, nors mieste jų tikrai nėra labai daug, taip pat galima gyventi ir bute. Kaip tik butai ir yra pats dažniausias pasirinkimas. Butuose gyvena didžioji dalis kiekvieno miesto gyventojų.

Kaip tik apie juos dabar ir pakalbėsime. Jei tiksliau, apie dviejų kambarių butus, nes būtent jie ir yra patys populiariausi. Taigi, kiek kainuoja dviejų kambarių butas laikinojoje sostinėje? Atsakyti į šį klausimą taip paprastai negalima, nes būtų kainos gali skirtis net kelis kartus. Butai senamiestyje kainuoja daugiusiai, miesto pakraščiuose įrengti butai kainuoja palygintinai labai mažai. Taigi, kad galėtumėte susidaryti bent šiokį tokį įspūdį apie būtų kainas Kaune, paminėsime skirtingose miesto vietose esančių dviejų kambarių butų kainas.

Pavyzdžiui, renovuoti dviejų kambarių butai Kauno miesto centre vidutiniškai kainuoja apie 50-60 tūkst. eurų. Jei tai yra naujos statybos pastate įrengtas butas, tuomet jo kaina gali viršyti ir 75 tūkst. eurų. Kiek toliau nuo miesto centro, dviejų kambarių butų kainos  ženkliai žemėja. Ten tokie butai kainuoja apie 40 tūkst. eurų. O jei butas dar ir senos statybos bei nėra renovuotas, tuomet kaina gali kristi ir iki 30 tūkst. eurų.
Taigi, butai Kaune, kaip ir kituose miestuose kainuoja priklausomai nuo to, kokioje miesto dalyje jie yra.

Kaina labai priklauso ir nuo namo amžiaus naujus butus Kaune žmonės perka vangokai, tačiau be reikalo. Paskaičiavus kainos skirtumą tarp senos ir naujos statybos butų atrodo, kad jis milžiniškas. Tačiau atsižvelgti reiktų ir į galimas renovacijos išlaidas bei į sutaupomą pinigų sumą šildymo išlaidoms. Nauji butai Kaune dažnai peikiami dėl statybos broko, bet čia galioja taisyklė, kad šaukštas deguto visą statinę medaus sugadina. Taip tikrai kartias nutinka, bet tai toli gražu nereiškia, kad visi namai bus tokie. Didelė dalis statyotjų, ypač statančių naujus namus ir pardavinėjančių naujos statybos butus, dirba jau ne vieną dešimtmetį ir už savo darbų kokybę tirkai atsako.

Įkelta į: Paslaugos