Gabionai atliks ne tik praktinę funkciją

gabionai-1

Pagrindinė gabionų paskirtis – išlaikyti konstrukcijas arba užkirsti kelią žemės, žvyro, akmenų ar uolienų slydimui. Gabionai – tai krepšiai, kurie pagaminti iš suvirinto tinklo. Tinklo akys yra sujungtos spiralėmis, surišta viela ir sąvaržomis. Nors pirminė gabionų paskirtis buvo  sutvirtinti atšlaitus ir kalvų šlaitus, tačiau šiandien jie yra naudojami kur kas plačiau.

Gabionų panaudojimo galimybės

Gabionai buvo išpopuliarėjo dar viduramžiais, tačiau šiandien jų panaudojimo galimybės gali būti kur kas platesnės. Jie gali atlikti ne vien tik praktinę, bet taip pat ir estetinę funkciją, tad toks pasirinkimas gali pasiteisinti tikrai dažnai. Taigi, kur gali būti panaudojami gabionai?

  • Gabionai gali būti naudojami kaip atraminės sienos vandens telkiniuose – baseinuose, pakrantėse, ir t.t.;
  • Juos galima naudoti vandens telkinių paklotams;
  • Gabionai gali padėti slopinti triukšmą prie judrių kelių;
  • Taip pat jie gali būti pritaikomi pastatų lauke bei viduje;
  • Formuojant kraštovaizdį gabionai yra tiesiog nepakeičiami – jie gali būti naudojami kaip puošybos elementai;
  • Gabiono siena gali būti pritaikoma aptveriant tam tikrą teritoriją. Palanku yra tai, kad tokia tvora ne tik padeda nubrėžti teritorijos ribas, bet taip pati apsaugoti nuo vėjo, triukšmo, ir t.t. Taip pat jie gali būti naudojami kaip pagalbinė tvoros dalis.

Pasikonsultuokite su specialistais

Gabionų panaudojimo galimybės yra tikrai nemažos, tad tuo atveju, jei svarstote apie tokį pasirinkimą, pasikonsultuokite su specialistais, ir jie tikrai galės jums patarti, ką rinktis yra palankiausia. Kartais apie tam tikras gabionų pritaikymo galimybes paprasčiausiai nepagalvojama, tad specialistai galės jums pateikti tam tikrus siūlymus, kad padės paprasčiau priimti sprendimą.

Gabionai gali būti pritaikomi ir privačiuose kiemuose, ir įvairiose pramoninėse ar kitos paskirties teritorijose. Nors dažniausiai gabionai atlieka praktinę funkciją, tačiau jie taip pat gali būti naudojami ir kaip puošybos elementai. Pasitelkus fantaziją tikrai visada galima atrasti pačius palankiausius pasirinkimus, o specialistai jums visada galės pagelbėti. Atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes tikrai nebus labai sudėtinga, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog kreiptis į gabionais prekiaujančią bendrovę.

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Technologijos