Greita paskola – kaip „nenudegti“

greita_paskola

Jei skubiai reikalingi pinigai ir neturite laiko/ noro dėl paskolos kreiptis į banką, galite rinktis gretojo kredito paslaugas. Tiesa greita paskola šiomis dienomis yra teikiama daugelio kompanijų ( Lietuvoje veikia virš 40 kredito įstaigų), todėl svarbu pasirinkti patikimą paskolos teikėją. Pristatysime kelias situacijas su kuriomis suidūrus verta ieškoti kitos paskolų kompanijos.

Greito kredito įstaiga reikalauja pingų

Jei reikalinga greita paskola yra aišku, kad jūs neturite pakankamai lėšų sumokėti didelį registracijos mokestį. O jei paskolų bendrovė reikalauja sumokėti dalį paskolos sumos iš anksto – nedelesiant atmeskite jos pasiūlymą. Taip pat nepasitikėkite kreditoriumi jei reikalaujama pateikti jūsų kreditinės kortelės duomenis.

Greitųjų paskolų bendrovė neegzistuoja

Svarbu įsitikinti, kad greitųjų kreditų kompanija yra registruota Lietuvos banko kreditorių sąraše. Šią informacija galite patikrinti Lietuvos banko internetiniame tinklapyje. Taip pat gera idėja yra internete paieškoti atsiliepimų apie kompaniją.

Paskolų įstaiga sutartyje „slepia“ papildomus mokesčius

Prieš pildant paraišką privalu įsiskaityti į kredito kompanijos paruoštą sutartį. Dalis paskolų įstaigų naudojasi vartotojų neatidumu ir į sutartį įtraukia jiems naudingas sąlygas, ar net papildomus mokesčius. Jei paskolos sutartyje radote ką nors įtartino – iškart kreipkitės į kreditorių. Nepateikus suprantamų paaiškinimų ieškokite kitos bendrovės kur suteikiama greita paskola.

Paskolų bendrovė netikrina Jūsų asmeninės informacijos

Jei kreditorius prieš suteikdamas paskolą nesiima jokių Jūsų asmeninės informacijos tikrinimo priemonių – gero nelaukite. Dauguma Lietuvoje veikiančių bendrovių duomeninų autentiškumą patikrina reikalaudami iš asmeninės banko sąskaitos pervesti simbolinį: 1 ar 10 centų mokestį. Informacija susijusi su jūsų mokumu ir gaunamomis pajamomis patikrinama specialiose duomenų bazėse.

Patikimos paskolų bendrovės su malonumu suteiks Jums visą rūpimą informciją. Jums nebus primygtinai siūloma užsisakyti greita paskola. Greito kreditavimo paslaugos vis dar populiarėja dirbančių žmonių tarpe – žmonėms yra patogu užsisakyti paskolą neišeinant iš namų ir nesirūpinant dokumentų tvarkymu. Pinigai suteikiami tą pačią dieną, o juos grąžinti galima ir nesibaigus terminui. Skolinantis atsakingai greita paskola tikrai padės sunkios finansinės padėties metu.

 

Paieškos tagai:
Įkelta į: Finansai