Jaunuoliai renkasi atostogas Palangoje

trumpalaike kambariu nuoma

Šiuolaikinis jaunimas – labai išrankus, dėl didžiulės informacijos ir pasirinkimų pasiūlos. Plačios galimybės technologijų srityje jiems leidžia domėtis pasaulinėmis naujienomis, išmanyti užsienio tendencijas. Projektų ir įvairių veikla jie gali nevaržomi keliauti po įspūdingiausias pasaulio vietas. Tačiau vasaros sezono metu, daugelis jaunuolių renkasi atostogas Palangoje. Neatrodo labai originalus pasirinkimas. Taigi, kas juos taip traukia į šį, pajūrio sostine tituluojamą, kurortą ?
Platus pramogų pasirinkimas yra vienas svarbiausių kriterijų, dėl kurio Palanga pirmauja kitų Lietuvos kurortų atžvilgiu. Paaugliai nėra pasirengę tingioms atostogoms – gulėjimui paplūdimyje ir ramiems vakarams išsinuomotuose apartamentuose. Jie trokšta nuotykių, tiek dienos metu tiek naktį. Tokios veiklos kaip pasivažinėjimai dviračiu ar paspirtuku po pušyną, apsilankymas gintaro muziejuje, atrakcionų parke ar veidrodžių labirinte, skanėstų ragavimas pasivaikščiojant parkuose – populiariausios dienos veiklos. Aišku, atostogos nebus atostogos, jeigu saulei nusileidus neaplankomi populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertai ar Palangos naktiniai klubai.

Kurortai prie Baltijos jūros, dažniausiai, laimi prieš esančius kitose Lietuvos vietose, tiek vyresniųjų, tiek jaunuolių tarpe. Vasaros metu, norisi pakvėpuoti grynu pušynu oru bei išgirsti jūros ošimą. Be to, bent kartą metuose stebėti saulėlydį į jūrą – tiesiog privaloma. Tai nulemia Palangos prioritetizavimą kitų kurortų atžvilgiu.

Trumpalaikė kambarių nuoma prie jūros jaunuoliams yra prieinamesnė nei Birštono, Nidos ar kituose Lietuvos kurortuose. Nedideles pajamas ar sutaupytus pinigus atostogoms jaunuoliai trokšta išleisti nepamirštamiems įspūdžiams ir pramogoms, o ne patogiam miegui, kuris dažniausiai nėra svarbiausias atostogų akcentas. Priešingai nei kituose miestuose, Palangoje vyrauja labai platus nakvynės pasirinkimas. Galima apsistoti tiek pigiuose kambariuose ,,pas močiutes’’, tiek prabangiuose viešbučiuose. Žinoma, jaunuoliai dažniausiai pasirenka būstą už nedidelę kainą ir pakenčiamomis sąlygomis, nes ten laiko praleidžiama mažiausiai.

Prieinama kambarių nuoma Palangoje, veikiančios pramogos visą parą, skaniausi desertai ir saulėlydžiai į jūrą tai dar ne viskas, kas paperka išrankųjį jaunimą. Pats miestas turi savitą kultūrą, energiją, kuri ir traukia čia atvykti kiekvieną vasarą. Taigi, Palangos kurortas tikrai turi kuo didžiuotis!

Įkelta į: Kelionės