Kaip derinti papuošalus?

papuosalai

Moterį papuošalai puošia. Jei apsirengiame drabužius ir nepasipuošiame  nei vienu aksesuaru mūsų garderobas atrodo neišbaigtas. Tarsi jam kažko trūktų. Prie drabužių reikia derinti tinkančius papuošalus ir aksesuarus, tuomet drabužiai atgyja ir tarsi prakalba apie asmenybę ir jos stilių. Turbūt gerai žinoma ir ne kartą regėta situacija, kai moteris pasipuošia nuostabia suknele, priderina tinkamos spalvos ir formos batelius ir pasirodo prie suknelės priderina visai netinkamus papuošalus.

Jei mėgstate ryškius ir  išskirtinius papuošalus turite turėti išlavintą skonį. Išskirtinis ir ryškus papuošalas būtinai atkreips aplinkos dėmesį į jus ir jūs tapsite visiems matoma ir stebima. Taip pat geriausias variantas jei masyvų papuošalą užsidėsite tik vieną.jei pasirinksite masyvią apyrankę, masyvius auskarus, atrodysite vulgariai ir rėksmingai.

Kad ir kokius papuošalus rinktumėtės, atminkite, jie turi derėti prie jūsų mėgstamo aprangos stiliaus ir jį pabrėžti.

Tik prieš pirkdama naujus papuošalus, visada gerai apgalvokite, ar kitą sezoną jie dar bus madingi. Jeigu taip, atkreipkite dėmesį į jų kokybę – labai pigių plastikinių aksesuarų, kaip ir originalių daiktų kopijų, geriau vengti – jie prastina įvaizdį.

Renkantis masyvius papuošalus, geriau jų nepadauginti ir atkreipti dėmesį  į tą kūno dalį, kurią aksesuarai puoš.

Nepamirškite – masyvus papuošalas visada trauks žvilgsnį, todėl kabinkite jį ant dailiausios kūno vietos.

Pavyzdžiui, jeigu riešai stambūs, masyvi apyrankė juos dar labiau pabrėš. Kaip ir prie kaklo prigludę karoliai – drūtą kalą , o masyvūs žiedai – trumpus putlius pirštus. Kai kurie papuošalai gali netgi optiškai padidinti  arba sumažinti jūsų kūno apimtis.

Stilistai primena: neapsikarstykite papuošalais nuo galvos iki kojų.

Jeigu ant jūsų kaklo yra didelis ir įspūdingas kolje, tuomet įsisekite tik nedidelius auskarus.  Daug apyrankių ant riešo ar kabantys auskarai atrodo gana įspūdingai, todėl pasidabinusi vienais ar kitais apseikite be kitų papuošalų. O ant drabužio rankovės stilingai atrodys viena plati apyrankė. Kombinuokite skirtingų faktūrų apyrankes. Skirtingų faktūrų apyrankės sukuria kontrasto efektą, todėl atrodo gražiai ir išraiškingai. Medines galite derinti su plastikinėmis ir t.t. Fantazuokite ir eksperimentuokite.

Atminkite, kad auskarai nukreipia dėmesį į veidą.

 Todėl labai svarbu, kad jie būtų tinkamai aprinkti ir derėtų prie veido formos, šukuosenos, plaukų ir akių spalvos, kūno sudėjimo.  Pavyzdžiui, apvalūs prie ausies prigludę auskarai optiškai mažins pailgą veidą, o apvalesnį vizualiai pailgins būtent pailgi kabantys plunksnelių auskarai.

Įkelta į: Drabužiai