Kaip nusprendžiau gaminti komodas?

dešimties-stalčių-svetainės-komoda-su-aštuoniomis-lentynomis-ir-durelėmis

Nuo šiol komodų gaminimas yra mano favoritas… Bet gal pradėkime nuo pradžių, kaip ir kodėl atsidūriau šioje rinkoje. Iš esmės viskas prasidėjo dar kol aš buvau mažas. Pirmas susidūrimas su komoda buvo – tiesioginis. Būdamas vos penkerių, neapskaičiavau savo greičio ir visa jėga plojausi į komodą. Teko siūti antakį penkiomis siūlėmis.

Kitas susidūrimas su komodomis jau nebuvo toks tiesioginis, tiesa kai man buvo keturiolika metų mes su tėvais keliavome pas komodų gamintojus. Kodėl komodų gamintojai? Todėl, kad ieškojome naujos interjero detalės  savo namams, tą kartą dar iki šiol atsimenu! Stovėjau apsuptas šimtų įvairiausių rūšių komodų. Nuo to karto ėmiau domėtis, kaip komodos daromos, kokios komodos patinka žmonėms ir kaip jas realizuoti Lietuvos rinkoje.

Daugiausiai išmokau per darbų pamokas mokykloje. Prisimenu, kai tik mums pradėjo dėstyti darbų pamokas aš iškarto šokau prie staklių ir ėmiau ruošti medieną komodos gamybai. Mano darbų mokytojas mane daug ko išmokė. Padėdavo išsirinkti tinkamą medieną, pasirinkti įvairius ornamentus jai papuošti, klijus, laką. Darbų mokytojas buvo labai patenkintas mano darbais, todėl savo sukurtas komodas leido pardavinėti mūsų mieste vykstančiose Kaziuko mugėse. Taip ir užsikabinau!

Baigęs mokyklą toliau tobulinau savo žinias profesinio rengimo mokykloje, dar kitaip vadinamam „technikume“. Išmokau ne tik kaip komodas gaminti „konvejeriniu“ būdų, bet kaip ir būti geru komodų gamintoju. Ištobulintos rinkodarinės žinios padėjo nustatyti mano komodų kainas ir geriausius būdus jas parduoti.

Taigi nuo šiol esu, pavadinkim taip neiššokančiai – geras komodų gamintojas. Galiu pasiūlyti įvairius sprendimus ir aš jaučiuosi lyg grįžęs į tuos laikus kai man buvo keturiolika metų, aš nuo šiol esu apsuptas šimtų komodų, tik tos komodos – mano gamybos!

Įkelta į: Kita