Kaip turėtų būti užsakomi paminklai ir kiti kapaviečių tvarkymo darbai?

paminklai

Šiuo metu jus domina paminklai ir jų montavimo kainos? Ketinate aptvarkyti artimųjų kapavietes, bet nežinote kiek jums atsieis visi darbai? Kreipdamiesi į kapaviečių tvarkymo darbus atliekančias įmones bei privačius specialistus būtinai nurodykite kokius tiksliai darbus turės atlikti specialistai. Jie turės įvertinti darbų apimtis bei laiką. Tuomet jūs ir sužinosite kiek jums kainuos paminklai, jų montavimas bei kapaviečių tvarkymo paslaugos. Tiesa, renkantis paminklų gamintojus, ypač svarbu žinoti, kad net iš šioje srityje galima nudegti pasirinkus netinkamą paslaugų teikėją. Aiškiau kalbant, jeigu jūs rinksitės pagal mažiausias kainas ir neatsižvelgsite į paslaugų teikėjų turimus atsiliepimus, tai tuomet labai rizikuosite išleisti daug pinigų arba tiesiog patirsite nemažus nuostolius.

Paminklai turi būti gaminami tik patikimų bendrovių ar privačių specialistų.

Kas liečia paminklų gamintojų pasirinkimą, labiausiai reikėtų akcentuoti, kad nevalia rinktis tų pasiūlymų, kuriuos skelbimų portaluose pateikia neaiškūs asmenys. Aiškiau kalbant, skelbimų portaluose galima pataikyti ant sukčių, kurie paims pinigus, o taip jokių paslaugų ir nesuteiks. Jums reikėtų vertinti visus paslaugų teikėjų atsiliepimus. Kuo daugiau neigiamų atsiliepimų yra, tuo labiau reikėtų vengti tokių paslaugų teikėjų. Jeigu jums reikia kokybiškų paminklų gamybos ir montavimo paslaugų, tai jas užsakyti reikėtų tik iš patikimų specialistų.

Dabar internete galima rasti kokybiškas paslaugas siūlančius ir sąžiningai dirbančius paslaugų teikėjus, kurie visus darbus atliks be priekaištų. Svarbiausia yra turėti pakankamą sumą. Mat, už neadekvačiai mažas sumas nenori dirbti nei vienas paslaugų teikėjas. Jeigu jums reikia kelių paslaugų, o ne tik paminklų gamybos darbų, tai geriausia būtų ieškoti vieno paslaugų teikėjo, nes tokiu būdu bus galima tikėtis mažesnių įkainių.

Jeigu paminklai užsakomi ir su kitomis paslaugomis, tuomet galima tikėtis nuolaidų.

Kreipdamiesi į vieną paslaugų teikėją, kuris gamins paminklus, juos montuos ir tuo pačiu atliks kapaviečių tvarkymo darbus, galite prašyti ir nuolaidų. Matote, jūsų išleidžiama suma turėtų būti gana nemaža, o tokiais atvejais, kuomet užsakomi nemažos vertės darbai, galima reikalauti ir bent jau minimalių nuolaidų. Tad, norint, jog kapavietės būtų tvarkingos ir gražios, reikėtų kreiptis tik  vieną paslaugų teikėją.

Įkelta į: Kita