Kokia nauda įmonei turėti interneto svetainę?

interneto_svetaine

Norint, kad jus internete pastebėtų tiek esami, tiek potencialūs klientai? Tokiu atveju jums tikrai būtina susikurti solidų tinklapį, kuriame būtų visa klientams reikalinga informacija. Žinoma, labai svarbu, kad nebūtų daug nereikšmingos informacijos, net jeigu visi tekstai būtų unikalūs – nors toks puslapių kūrimas patinka SEO robotams, deja, jūsų klientai gali labai nusivilti, pamatę tokį nekokybišką tinklapį. Tad kalbant apie unikalius tekstus, labai svarbu žinoti, apie ką rašote.

Taip pat puslapių kūrimas komercinėje erdvėje būna gerokai sėkmingesnis tais atvejais, kai mes kalbame apie interaktyvius tinklapius. Pasistenkite, kad jūsų tinklapis būtų interaktyvus – instaliuokite forumą ar gyvų pokalbių galimybę. Pakankamai aišku, kad žmonės kur kas labiau mėgsta gyvus pokalbius, nei tiesiog skaityti DUK skiltį, kuri labai dažnai būna bevertė, jeigu kyla klausimas, susijęs konkrečiai su kažkokio kliento poreikiais. Žinoma, yra ir daugiau labai svarbių niuansų – svetainės kūrimas turi būti toks, kad jūsų puslapiai nebūtų perkrauti – labai svarbu, kad tinklapyje būtų visa reikiama informacija, tačiau tikrai niekada neverta persistengti su nuotraukomis ir kitais dalykais, galinčiais perkrauti puslapį, pavyzdžiui, „Flash“ technologijos gaminiais. Jeigu įmanoma apsieikite be jų.

Jeigu turite Flash technologijos puslapį, tuomet tikrai gera idėja būtų sukurti dar vieną variantą – HTML. Jeigu turėsite tinklapį, į kurį galima užeiti naudojantis tiek HTML, tiek ir Flash galimybe, tuomet jūs tikrai daug išlošite, kadangi jūsų puslapis bus naudingas ir tiems, kurie turi senus kompiuterius, kurie dar nepalaiko Flash technologijos, ir taip pat tiems, kurie nori pamatyti gražų tinklapio dizainą bei tiems, kurie tiesiog ignoruoja flash. Jeigu norite būti pasiekiami visiems ir visada, tuomet taip pat apgalvokite ir apie mobiliąją tinklapio versiją. Juk patys suprantate, kiek daug žmonių šiais laikais naudojasi tokiomis technologijomis kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Todėl yra tikrai labai svarbu, kad Jūsų tinklapis būtų pritaikytas žmonėms, kurie naudojasi tokiais dalykais. Vadinasi, reiktų pasirūpinti, kad ir jūsų puslapių kūrimas nuo šių technologijų nei kiek neatsiliktų.

Įkelta į: Kompiuteriai