Kokios moteriškos rankinės Jums patrauklausios?

odine rankine

Kokios moteriškos rankinės Jums patrauklausios?

“Jei tik ji prabiltų, kokias istorijas galėtų pasekti, kokiose šalyse ir vietose ji viešėjo”, – taip, kalbu apie neišskiriamą moters aksesuarą – rankinę. Rankines moterims tarsi desertas, – gardus garderobo aksesuaras. Kokią rankinę pasirinkti ir kokia būtų patogausia, priklauso nuo moters gyvenymo būdo. Vienos labiau mėgsta klasisikinio stiliaus rankines, kitos ekstravagantiškas kuprinės tipo rankines, kurios šiuo metu yra vienas iš madaus šauksmo akcentų. Galima išskirti kelias pagrindines rankinių ir jų mylėtojų kategorijas, pagal kurias kiekviena moteris gali lengviau pasirinkti gausybėje rankinių pasiūloje. Pagal moters gyvenimo būda, kategorizavome rankines ir aksesuarus:

  • Dalykinė dama -  tai moteris, kurios rankinė konkreti, patoji ir talpi. Kurioje ji greitai gali rasti telefoną ir užrašų knygelę. Dalyk

 

  • Romantiška karjeristė - moteris, kuri turi konkrečių tikslų ir stiprų gero skonio suvokimą. Ji renkasi odines rankines, išsiskiriančias mielais akcentais. Moteris, kuri žino ko nori, puikiai supranta, kad patogumas yra pagrindinis kriterijus norint gerai jaustis ir švytėti.
  • Koketiško stiliaus moteris – jos linksmos ir kerinčios. Šioms moterims nereikia daug daiktų, jos visda po ranka turi tai ko joms reikia. Dažniausiai renkasi mažą delninę.
  •  Keliauninkės - visas šių moterų gyvenimas telpa rankinėje. Jos moka susipakuoti daiktus per kelias minutes ir trokšta patirti nuotykių. Moteriška rankinė su jomis visada pasiruošusi nerti į nuotykius. Šios moters rankinė visada pasižymės praktiškumu ir tvirtumu.
  • Svajotoja – šios moters tipo rankinė yra spalvinga ir paprasa, tačiau dažniausiai turi paslėptų mažų privalumų. Tokių kaip slaptos kišenėlės, mažutės spynelės ar kelių ilgių rankenos. Svajotoja renkasi lengvai deformuojamą moterišką rankinę, nes nuolat siekia atrodyti kitaip.

Nesvarbu, kokią moterišką rankinę pasirinktumėte – odinę ar odos pakaitalo, esu tikra, kiekviena moteris turi instinktą, kuris puikiai nurodo, kas labiausiai jai tikta ir kokia rankinė bus jos kompanjonė.

 

Paieškos tagai: , , ,
Įkelta į: Drabužiai