Life Fitness X7 elipsniai treniruokliai

treniruokliai

Life Style kompanija, dabar išaugusi iki vienos iš lyderiaujančių gamintojų treniruoklių rinkoje, kažkada pradėjo savo prekybą nuo dviračių, o dabar sėkmingai pristato ir bėgimo takelius, dinaminius laiptų ar kitus ir namų aplinkai pritaikytus treniruoklius. Life Fitness nuolatos testuoja bei atlieka tyrimus, kaip treniruokliai padeda vartotojams efektyviai sportuoti ir kokios naujos funkcijos galėtų būti įtrauktos plėtojant naujus įrenginius. Vieni iš dabar itin populiarių – tai elipsiniai treniruokliai, kurie padeda treniruoti ne tik viršutines, bet ir apatines kūno dalis. Dažnai norintiesiems pakeisti jau pabodusius bėgimo takelius, elipsiniai tampa puikia alternatyva, be to čia reikia panaudoti mažiau jėgos nei bėgiojant, tačiau sudeginamų kalorijų kiekis nuo to nesumažėja. Life Style siūlo penkis modelius, vienas iš jų – X7 treniruokliai.

Patobulinta konsolė leis pasiekti dar didesnę naudą

Life Fitness X7 elipsniai treniruokliai su atsinaujinusia konsole, leidžia nustatyti ir reguliuoti programas ir lygius taip, jog sportuoti būti nenuobodu ir nuolatos būtų keičiaas pratimų intensyvumas. Life Fitness X7 pritaikyti su penkiais HeartSync pratimais, kurie leidžia stebėti širdies ritmą ir ar pratimų krūvis nėra pernelyg didelis, o gal, priešingai, jį reikia pakelti. Bevielė stebėjimo sistema ir Polar krūtinės diržas leis visuomet sekti širdies rimtą, be to, didžiausias pranašumas, jog abu prietaisai nereikalaus jokių papildomų prijungimo laidų ar kitų sujungimų, todėl sportuojant nieks nemaišys ir neblaškys dėmesio. Viskas pritaikoma prie individualių sportuojančiųjų poreikių, pavyzdžiui, LegSculptor rėžimas kas minutę galės padėti keisti žingsnių ilgį – viskas priklausys, ar bus treniruojama aptinė, ar viršutinė kūno dalis, taip nepamirštant nė vienos raumenų grupės.

Kai visą darbą už jus atliks Life Fitness X7

Kaip jau minėta, treniruokliai, teikdami informaciją apie nuolatinį širdies darbą, neleis sukti galvos ir dėl nieko kita – suprojektuotas diržas visuomet slys tolygiai, be to, dėl Whisper eStride sistemos apsaugos nuo bet kokio triukšmo.FlexPedal sistema savo ruožtu leis lengvai minti bei tvirtai ir saugiai laikyti pėdas, apsaugant nuo sužalojimų. Jokio rūpinimosi, pašalinių trukdžių – visas dėmesys vien tik sportui.

Paieškos tagai:
Įkelta į: Sportas