Nekilnojamo turto skelbimai. Kas juose lankosi?

nekilnojamo turto skelbimai

Pardavinėdami savo būstą dažniausiai renkamės specializuotus interneto portalus, kuriuose yra talpinami nekilnojamo turto skelbimai, tačiau retai kada pagalvojame kas sudaro šių svetainių lankytojų auditoriją. Kaip bebūtų, būsto skelbimai visada pritraukdavo ir iki šiol traukia įvairaus amžiaus grupių atstovus, bet svarbiausia yra tai, kad juose lankosi ne tik paprasti žmonės.

Ko gero aktualiausi šių svetainių lankytojai yra nekilnojamojo turto prekyba užsiimantys asmenys. NT brokeriai dažniausiai būna užsiregistravę kiekviename šio tipo skelbimų portale, nes taip padidina savo šansus surasti naujų pirkėjų, tuo labiau, jog ir reklamavimosi galimybės yra nemenkos. Jie gali ne tik talpinti skelbimus su parduodamu nekilnojamuoju turtu, bet ir tarpininkauti padedant išsinuomoti būstą. Tokių skelbimų yra daugybė ir juose minimos įvairios paslaugos, kuriomis gali naudotis tiek paprasti žmonės, tiek ir juridiniai asmenys.

Nekilnojamojo turto agentūros taip pat yra vieni svarbiausių šių svetainių lankytojų. Jie dažniausiai talpina skelbimus, kuriuose galite rasti informacijos apie parduodamą nekilnojamąjį turtą visoje Lietuvoje. Daugiausia skelbimų ir talpina būtent šios agentūros, nes jos kaip ir privatūs brokeriai, siūlo didelį paslaugų sąrašą – nuo pagalbos įsigyjant iki padedant susirasti būstą nuomai.

Ko gero mažiausia dalį lankytojų sudaro būtent verslininkai, kurie užsiima nekilnojamojo turto įsigijimu ir perpardavinėjimu. Anksčiau tai buvo puikus verslas – nusipirkus nedidelį butą ir atlikus kosmetinį remontą, buvo galima jį parduoti su nemažu antkainiu. Deja, šis verslas jau nebėra populiarus tarp paprastų pavienių verslininkų, nes įmonės užsiimančios analogiškomis paslaugomis juo galima sakyti išstūmė iš rinkos. Žinoma, tokių verslo atstovų dar yra, tačiau skelbimų portaluose jų nėra daug.

Eiliniai pirkėjai sudaro taip pat didelę dalį lankytojų auditorijos. Paprasti žmonės, kurie ateityje ar net artimiausiu metu planuoja įsigyti būstą, nuolat stebi šiuos skelbimų portalus, todėl galima teigti, jog skelbimų portalai turbūt yra vienas geriausių įrankių surasti pirkėją ar tiesiog pačiam kažką susirasti sau.

Dauguma skelbimų yra grupuojami į miestus, o populiariausi savaime aišku yra butai Vilniuje. Visuose didžiuosiuose miestuose ar aplink juos yra daug parduodamo nekilnojamo turto. Kodėl taip yra? Didieji miestai turi ir daugiau gyventojų, todėl įprasta, jog populiarumas išlieka atsižvelgiant į gyventojų skaičių.

Kalbant apie nekilnojamo turto skelbimų portalus, galime drąsiai teigti, jog juose galite rasti ne tik suinteresuotus klientus ar pavienius pirkėjus, bet ir patys nesunkiai galite kažką nusipirkti ateičiai. Šiuose portaluose yra talpinama daug skelbimų, todėl tikimybė, jog rasite kažką norimame mieste – gana didelė.

Įkelta į: Kita, Uncategorized