Netikėtas atradimas – restoranas Vilniaus centre

restoranas_esse

Vakar susitikau su seniai matytu draugu, ir bevaikščiodami Gedimino prospektu nusprendėme užsukti į restoraną vakarienės. Nors čia restoranų pasirinkimas buvo pakankamai didelis, tačiau mūsų pasirinkimu tapo restoranas Esse, esantis Gedimino prospekto ir Rotundo gatvių sankirtoje. Nors nė vienam mūsų čia neteko lankytis anksčiau, tačiau toks pasirinkimas buvo iš tiesų puikus – restoraną vertintume dešimčia balų.

Vos atsivertusi restorano meniu supratau, kad čia maistas bus ypatingas:  patiekalų aprašymai atrodė tikrai įspūdingai. Kadangi niekur neskubėjome, pirmiausia nusprendėme užsisakyti užkandžių – skrebučių su lašiša ir alyvuogių rinkinį. Padedant padavėjai išsirinkome prancūziško vyno, kurį gurkšnodami išsirinkome ir pagrindinius patiekalus. Aš pasirinkau žemoje temperatūroje gamintą lašišą, o mano bičiulis ragavo aštrią dorados krūtinėlę su pomidorais. Abu savo pasirinkimais tikrai nenusivylėme: maisto neteko ilgai laukti, jis atrodė ikrai labai patraukliai, o skonis buvo iš tiesų išskirtinis. Nors daugumoje restoranų, kuriuose yra tekę ragauti žuvies, skonis buvo gana panašus, tačiau čia viskas buvo kitaip – kadangi žuvis ruošiama žemoje temperatūroje, ne tik išlaikomos puikios maistinės savybės, bet taip pat tai turi įtakos ir skoniui, kuris buvo iš tiesų puikus.

Restorane ragautas vynas taip pat nenuvylė – jį išsirinkti ne visada yra paprasta, ir tuomet, jei vyną išrenku pati, neretai tenka nusivilti jo skoniu. Šį kartą taip nenutiko – išrinkti tinkamiausią padėjo ir bičiulis, ir padavėja, tad besišnekučiuodami su seniai matytu draugu galėjome gurkšnoti iš tiesų puikaus skonio vyną. Nė nepajutome, kaip  greitai bėgo laikas, ir dar nenorėdami skirstytis dar užsisakėme desertą : draugas pasirinko sūrio ir mėlynių pyragą, na, o aš pasimėgavau karšto šokolado puodeliu. Pabaigę desertą  konstatavome, kad restoranas Esse tikrai ypatingas – čia praleisti laiką buvo tikrai gera ir jauku, o maistas ir gėrimai tikrai buvo verti išleistų pinigų. Tiesa, kalbant apie kainas, restorane tikrai nereikės plačiai atverti piniginės: čia valgių ir gėrimų kainos buvo iš tiesų palankios, ir lyginant su kitais restoranais, galima sakyti, kad gana žemos.

Jei ieškote išskirtinių patiekalų ir tikrai jaukios aplinkos, šis restoranas galės puikiai pateisinti jūsų poreikius.  Restorano meniu patiekalų pasirinkimas yra  tikrai didelis, siūlomi patiekalai vegetarams, galima rasti patiekalų iš ekologiškų produktų, ir t.t. Manau, kad tokiu pasirinkimu tikrai neteks nusivilti, ir galėsite smagiai praleisti laiką ir pamiršti apie dienos rūpesčius.

 

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Kita