Pokerio knygos ir kita literatūra naujokui

pokerio knygos

Jeigu norite būti profesionalus pokerio žaidėjas, siūlytume pirmiausia apsvarstyti galimas pasekmes – tai žaidimas, galintis pakenkti ne tik jums, bet ir šeimai. Tai nutinka dažniausiai tiems, kurie negali savęs kontroliuoti ir yra priklausomi nuo šio žaidimo. Turite įsivokti, kiekvienas iš šio žaidimo stengiasi laimėti – jeigu jūs kažką nugalite, jūs atimate pinigus iš kito žmogaus, ir aišku – viskas gali būti priešingai. Jūs galite likti be cento, o taip pat siūlytume pasiskaityti apie kitų žmonių istorijas, kurios pasakoja apie prarastas šeimas, namus, visas santaupas ir kt. Pirmiausia turite psichologiškai pasiruošti visiems iššūkiams, tuo labiau – pralaimėjimams.

Jeigu užsiimate savišvieta, tai siūlytume pagalvoti apie tai ar tam tikros pokerio knygos nebūtų geriausia pradžia? Jose yra daug patarimų kaip valdyti savo emocijas, taip pat jose rašoma ir apie tai kaip išvengti didžiausių klaidų. Tokios knygos praverčia kiekvienam ir čia kalbame būtent apie šviečiamąją literatūrą, o ne pokerio sėkmės istorijas. Šiose knygose randama daug informacijos kaip tvarkyti reikalus su savo emocijomis – jų bus įvairiausių. Jūs kartais būsite patenkinti savo rezultatu, kad net pamiršite tam tikras taisykles. Viskas per vieną akimirką gali pasikeisti kardinaliai, todėl tokias knygas siūlytume pirmiausia paskaityti kiekvienam, kuris yra suinteresuotas apie pokerio žaidimą pasidomėti plačiau.

Kas liečia knygų pirkimą, yra ir nemokamų – elektroninių. Tiesa, jas galite pirkti iš tam tikrų parduotuvių internete ir tiesiog skaityti savo kompiuteryje, išmaniajame telefone ar tiesiog planšetiniame kompiuteryje. Internete taip pat daug svarbios informacijos randama ir pokerio žaidėjų asmeninėse svetainėse. Jie ten skelbia savo tikslus, dalinasi patarimais iš patirties. Jie be jokios abejonės parodys jau sužaistus padalinimus ir apibendrins ką ir kaip daryti papuolus į keblią situaciją. Šie pokerio žaidėjai yra tokie patys kaip ir jūs, tik aišku – pažengę. Jie jau visa tai ištvėrė, jie jau turi sukaupę žinių bagažą ne tik žaidimo srityje, bet ir psichologijoje. Jų patarimai kiekvienam naujokui gali būti labai svarbūs, tad siūlytume tokias interneto svetaines vartyti vos tik atsiras laiko domėjimuisi.

Įkelta į: Kita