Populiariausi muzikos albumai istorijoje

muzikos_albumai

Prieš Kalėdas netikėtai pasirodžius naujajam garsiosios Beyonce albumui jis tapo tikru internetinės muzikos paruodtuvės “iTunes” hitu. Vos per tris pirmąsas dienas buvo nupirkta virs 800 tūkst. Beyonce albumo kopijų. Pop dievaitė sumušė visų laikų “iTunes” rekordą – Justin’o Timberlake’o “20/20 Experience” šių metų gegužę per 3 dienas buvo parduotas 580 tūkst. kartų. Daugeliui stebintis Beyonce sėkme prisiminkime populiariausius muzikos albumus istorijoje.

 

 

 

Perkamiausių visų laikų albumų Top 5

rumours Populiariausi muzikos albumai istorijoje5 vieta. Fleetwood Mac “Rumours

Šis lengvojo roko albumas pasirodęs dar 1977-taisiais ,tapo tikra “boma” -  oficialiose parduotuvėse buvo parduota beveik 27 milijonai kopijų. Įskaitant ir nelegalią prekybą manoma, kad Rumours” buvo išleistas apie 40 milijonų tiražu. Tai buvo jau 11-tas Fleetwood Mac grupės albumas, kurį sudarė 11 dainų. “Rumours” buvo išleistas audio kasečių formatu.

 

 

bodyguard Populiariausi muzikos albumai istorijoje  4 vieta Whitney Houston “The Bodyguard”

2012 metų pradžioje iš gyvenimo pasitraukusi atlikėja buvo daugiausiai vieno albumo kopijų pardavusi dainininkė – moteris per muzikos istoriją. 1992 metais pasirodžiuio albumo “The Bodyguard” buvo parduota 27.4 milijonų kopijų.

 

 

eagles Populiariausi muzikos albumai istorijoje  3 vieta Eagles “Greatest hits (1971-1975)

Amerikiečių roko grupė Eagles savo geriausių hitų rinkinį išleido dar 76-taisiai. Albume buvo 10 geriausių grupės dainų ir jis buvo nupirktas virš 32 milionų tiražu.

 

 

 

dar side Populiariausi muzikos albumai istorijoje  2 vieta Pink Floyd “The Dark Side of the Moon”

Šis anglų roko grupės albumas yra pats seniausias mūsų sąraše pasirodęs dar 1973 metais. Į domu tai, kad legaliai šio albumo parduotu “tik” kiek daugiau nei 22 milijonai kopijų, tačiau ekspertai vieningai pripažysta, kad pridedant ir klastotes “The Dark Side of the Moon”, buvo parduotas daugiau nei 40 milijonų tiražu.

 

 

thriller Populiariausi muzikos albumai istorijoje 1 vieta Michael Jackson “Thriller”

Tai viena iš priežasčių dėl ko Michael Jackson net ir po savo mirties vadinamas pop karaliumi. Sėkmingiausias Jacksono albumas “Thriller” dienos šviesą išvydo 1982 metais ir buvo parduotas milžinišku, 42, 4 milijonų kopijų tiražu. Pridėjus ir nelegalias versijas galima priskaičiuoti net iki 65 milijonų koppijų, taigi kitų atlikėjų albumai buvo pralenkti milžinišku skirtumu.

 

 

 

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Muzika