Šildytuvai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

sildytuvai

Renkantis šildytuvą ne visada yra paprasta nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų geriausiai pasiteisinti, ir čia jums gali praversti keletas naudingų patarimų. Jais vadovaujantis tikrai galite paprasčiau nuspręsti, kokie šildytuvai gali būti geriausiu pasirinkimu.  Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Šildytuvo tipas

Paprastai yra skiriami keli šildytuvų tipai: konvekciniai, atviro degimo, priverstinio išpūtimo ir infraraudonųjų spindulių. Kiekvienas šių pasirinkimų turi savų privalumų ir trūkumų, tad juos įvertinę galėsite paprasčiau priimti sprendimą.

Ekonomiškumas

Paprastai yra tikimasi, kad šildymas nebus labai brangus, tad svarbu įvertinti, kokių šildytuvų išlaikymas būtų pigiausias. Specialistai pataria rinktis infraraudonuosius šildytuvus, nes tai gali būti vienas pigiausių pasirinkimų. Nors neretai yra manoma, kad konvekcinių (elektrinių) šildytuvų išlaikymo kaina gali būti pernelyg didelė, tačiau tai nebūtinai yra tiesa: šiandien galima rinktis tokius šildytuvus, kurie būtų tikrai ekonomiški, ir dėl išlaikymo kainos neteks nerimauti.

Saugumas

Rinkdamiesi šaldytuvą įvertinkite tai, ar jis yra pakankamai saugus. Palankiausia rinktis šildytuvą, turintį apsaugą nuo perkaitimo, nes tokiu atveju bus galima išvengti  nelaimingų atsitikimų.

Galingumas

Kokio galingumo šildytuvas galėtų geriausiai pasiteisinti, tai priklausys nuo to, kokio dydžio patalpos bus šildomos. Jei nesate tikri, koks šildytuvas galėtų būti geriausiu pasirinkimu, pardavėjai jums tikrai galės patarti, ir išsirinkti tinkamiausią variantą nebus labai sudėtinga.

Gamintojas

Paprastai yra tikimasi, kad šildytuvas bus tikrai kokybiškas ir tarnaus ne vienerius metus, todėl palanku įvertinti tai, koks yra produkto gamintojas. Pasidomėkite, kokių gamintojų produkcija yra vertinama palankiausiai, ir tai padės jums išsirinkti tinkamiausias  prekes.

Kaina

Žinoma, šis kriterijus neturėtų būti pačiu svarbiausiu, tačiau galima palyginti šildytuvų kainas skirtingose pardavimo vietose. Įvairių įmonių nustatytos kainos gali varijuoti, todėl  palyginus įvairių pardavėjų nustatytas kainas galėsite išsirinkti tinkamiausią prekybos vietą, kurioje šildytuvai yra siūlomi palankiausiomis kainomis.

Kompaktiškumas

Kai namuose nėra pakankamai daug vietos, svarbu yra ir tai, ar šildytuvas yra pakankamai kompaktiškas. Įsitikinkite, ar šildytuvas neužims pernelyg daug vietos namuose – juk galima rinktis iš įvairių šildytuvų dydžių.

Įsitikinsite, kad visada galima rasti patį tinkamiausią produktą, ir tuomet, jei apsispręsti yra gana sudėtinga, jums gali praversti specialistų konsultacija, ir šildytuvą išsirinkti bus paprasčiau.

 

 

Paieškos tagai: ,
Įkelta į: Buitinė technika