Siuntiniai iš Lietuvos į Angliją

siuntiniai is lietuvos i anglija

Apsipirkinėjimas internetu yra ko gero populiariausias prekių įsigijimo būdas visame pasaulyje, todėl nenuostabu, jog kitų šalių piliečiai apsiperka būtent svetur, ne šiuometinės galimybės leidžia pasidžiaugti ir tarptautiniu prekių pristatymu. Žinoma, verta pastebėti ir tai, jog ne visi siuntiniai su prekėmis gali pasiekti tam tikras šalis, todėl vis dažniau atsiranda alternatyvų būtent siuntinių pristatymui į Lietuvą. Kas liečia mūsų šalį, tai pastebima, jog lietuviai dažniausiai mėgsta apsipirkinėti Jungtinės Karalystės el. parduotuvėse, tačiau ir čia dažnai kyla problemų su pristatymu, nes ne visos parduotuvės šioje šalyje pristato pirkinius į svetimas šalis. Tokioms problemos spręsti atsiranda vis daugiau sprendimų, o vienas geriausių – naudotis privačių siuntų gabentojų paslaugomis.

Siuntiniai iš Lietuvos į Angliją ne visada keliauja būtent iš parduotuvių, todėl aukščiau minėtų paslaugų teikėjų privalumais naudojasi ir tiesiog norintys kažką išsiųsti artimiesiems į Lietuvą. Žinoma, šio maršruto populiarumas ir gana didelis ir verslininkų tarpe, o taip yra todėl, jog nemažai prekybininkų prekes siunčiasi būtent paštu iš trečiųjų šalių. Pavyzdžiui, siunčiantis prekes iš tiekėjų, esančių Kinijoje, dauguma prekybininkų turėtų sumokėti muito mokestį, jeigu viskas tiesiogiai keliautų į Lietuvą, tačiau siekiant išvengti šio mokesčio, nemažai verslininkų viską siunčia tiesiog į Angliją, o iš jos pargabenti siuntinius jau nėra didelės problemos, o ir pinigų sutaupoma nemažai.

Kalbant apie siuntų pervežimu užsiimančias įmones ir privačius asmenis, vertėtų pastebėti ir tai, jog jie keliauja tam tikrų maršrutu, kuris galbūt jums būtų aktualus. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų keliaujant iš Lietuvos į Angliją, kerta kelių valstybių sienas – Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kt. Todėl jeigu jums reikia siuntinį nugabenti į vieną iš šių šalių, tai galbūt surasite tinkamą sprendimą, kuris bus naudingas tiek jums, tiek siuntų gabentojui.

Kalbant apie kainas, būtina žinoti, jog privatūs vežėjai dažniausia yra nustatę mažesnius įkainius, todėl didesnių apimčių krovinius siųsti minėtu maršrutu jums apsimokėtų labiau negu siunčiant per kurjerių tarnybas arba tarptautiniu paštu. Žinoma, tai nėra vienintelis privalumas – jūsų siuntinys analogiškai gali būti paimtas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Anglijos, todėl skirtumo praktiškai nėra jeigu kalbama apie kainos santykį.  Siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą gali jus pasiekti itin greitai jeigu naudositės būtent šias paslaugas teikiančių bendrovių ar privačių asmenų pasiūlymais.

Įkelta į: Paslaugos