Stiliaus atributai atostogoms

moteriska-rankine

Nors vasara jau įpusėjo dalis žmonių dar neatostogavo. O ruošiantis atostogoms dažniausiai skubame apsipirkti ir pinigų nebeskaičiuojame taip taupiai kaip iki tol. Tad aptarsime ką reiktų nusipirkti ir ką apskritai reiktų pasiimti vykstant atostogauti. Kadangi vykstame atostogauti labai svarbu yra patogūs bei kokybiški drabužiai bei avalynė. Tikrai nesijausite gerai jei batai pradės trinti koją ar apskritai suplyš vaikštant po nežinomą miestą. Tada vietoje turizmo užsiimsite naujų batų paieškomis ir savo kojų pūslių gydymu. Drabužiai ir batai turi būti lengvi, kad leistų kūnui kvėpuoti, būtų patogu daug judėti. Jie taip pat turi nevaržyti ir būti greitai pašalinami staiga užsimanius nusimaudyti.

Nemaži reikalavimai keliami ir rankinėms. Rankinės turi būti pakankamai talpios, nes tikrai atsiras daugybė niekučių kuriuos norėsite į ją sutalpinti. Joje turi tilpti telefonai, piniginės, raktai, dokumentai, akiniai nuo saulės, saulės įdegio kremas, vaistai ir t.t. Svarbu, kad pati rankinė nebūtų labai tamsi ir sunki. Jei ji bus tamsi – sugers saulės spindulius ir šviesą ir bus karšta prie jos glaustis. Jei ji bus sunki ir pagaminta iš dirbtinės odos bus nepatogu ją nešioti ir ji neleis kūnui kvėpuoti, oda prakaituos. Rankinės skyreliai turi būti užtraukiami. Ir tai reikalinga dėl daugybės priežasčių. Visų pirma tai padės apsisaugoti nuo vagių, antra – paplūdimyje nepribyrės smėlio, trečia – daiktai neiškris lauk suprantantis karuselėse ar plaukiant valtimi.

Labai svarbu pasirūpinti, kad saulė nesugadintų Jūsų sveikatos, o tik maloniai džiugintų. Patariame prieš deginantis nusiimti papuošalus, kad kūnas įdegtų vienodai be dryželių. Kūną reiktų tepti kremais apsaugančiais nuo UV spindulių. Galvą pridenkite stilinga skarele, skrybelaite. Sportinio stiliaus vaikinams ir vaikams tiks beisbolo kepuraitės, o drąsesniesiems – skarelės. Labai saugoti reikia ir akis. Tam tiks akiniai nuo saulės su UV sulaikymo funkcija. Būkite atsargūs – nuo šių spindulių akiniai už 15Lt tikrai neapsaugos. Jei nešiojate paprastus akinius turite kelias galimybes: pasigaminti fotochrominius akinius kurie nuo šviesos patys užtamsėja, pasigaminti akinius nuo saulės su lęšiais arba nešioti kontaktinius lęšius ir paprastus akinius nuo saulės.

Pasirūpinkite savo apranga, apsauga nuo saulės ir kitais aksesuarais iš anksto, kad jie nesugadintų Jūsų atostogų!

Paieškos tagai: ,
Įkelta į: Drabužiai