Stulpai – neatsiejama tvoros dalis

stulpai2

Jeigu svarstote apie nuosavų namų apsaugą nuo pašalinių, geriausias pasirinkimas yra aplink savo teritoriją apsitverti tvorą. Tai atrodo visai paprasta, tiesiog išsirinkti kuo kokybiškesnę ir turinčią prieinamą kainą tvorą. Tačiau tai dar ne viskas, svarbiausia jos dalis, kurios nevalia pamiršti yra stulpai.

Stulpai atlieka atraminę tvoros funkciją. Jie užtikrina, kad jūsų statinys bus patvarus ir ilgaamžis. Per audras ir liūtis galėsite nesijaudinti, nes jūsų tvora nenuvirs ir laikysis net per stiprius vėjus. Svarbu ne tik įsigyti bet kokius stulpus, jie turi būti kokybiški, tik tada galėsite pasitikėti, kad tvirtumas užtikrinamas. Todėl, jeigu norite įsirengti tvorą sunaudoję kuo mažiau pinigų, geriau pačią tvorą įsigyti pigiau, bet stulpams taupyti negalima. Būtent jie garantuoja jūsų statinio tvirtumą.

Atsarga gėdos nedaro, todėl pasirinkti reikia atsakingai:

  • Svarbiausia yra medžiaga, iš kurios produktas bus pagamintas. Nesusigundykite pigiausiu variantu, nes kaina atitinka kokybę.
  • Turbūt geriausias pasirinkimas yra metaliniai stulpai. Jie yra tvirti ir ilgaamžiai. Nepamirškite, kad jie privalo būti su kamščiais, nes dažniausiai būna tuščiaviduriai. Kamščiai apsaugo, kad į vidų nepatektų lietaus vanduo, kuris žiemą gali užšalti ir suskaldyti stulpelį.
  • Galite rinktis ir medinius, tačiau jie tarnauja apie 5 metus, yra ne tokie patikimi, nes veikiami aplinkos gali supūti. Nuo to apsaugo laminatas, kuris yra tiesiog būtinas.
  • Jums gali prireikti daug tvirtesnių konstrukcijų, jeigu tvora yra tikrai didelė. Pasirinkimas turėtų būti mūriniai stulpai, kurie netgi primena kolonas. Turėdami tokius stulpus tikrai galėsite nesijaudinti dėl nemalonių orų išdaigų.
  • Jeigu ketinate įsirengti tinklinę tvorą, žinokite, kad ji linkusi klaipytis ir griūti. Nebent tinkamai ja pasirūpinsite. Šiuo atveju būtinai įsirenkite ir stulpų atramas.
  • Labai svarbu kaip jūsų stulpai bus įtvirtinti žemėje. Šis darbas turi būti atliktas kokybiškai ir atsakingai. Nesvarbu kokie tvirti yra stulpai, jeigu jie įmontuoti blogai, tai tvora nebus tvirta. Puikus pasirinkimas yra juos įtvirtinti betone. Tada žinosite, kad jie tikrai nejudės ir tvirtai laikysis.
  • Visus daiktus reikia prižiūrėti, ne išimtis ir tvoros stulpai. Juos, kaip ir visą tvorą gali tekti retkarčiais perdažyti.

Nemanykite, kad stulpeliai turi atrodyti blankiai. Galima juos derinti prie tvoros dizaino ir atskleisti savo kūrybiškumą

Paieškos tagai: , ,
Įkelta į: Kita