Verslo klasės printeriai „HP OfficeJet Pro X551dw“

printeriai

Keletą paskutiniųjų metų verslo sektoriuje dominavo greitai veikiantys lazeriniai printeriai, tačiau 2013 metais pristatyti keli naujo tipo rašainiai spausdinimo įrenginiai galintys pakeisti šią tenedenciją. Vieni iš tokių printerių „Lomond EvoJet 2“ ir „HP OfficeJet Pro X551dw“ su nejudančiais spausdinimo mechanizmais. Šiuose spausdintuvuose juda tik popierius – tai gerokai padidina spausidinimo greitį, o daugiau nei 42 tūks. purkštukų spausdinimo galvutėje leidžia tiksliai atvaizduoti daugiaspalvius vaizdus.

„OfficeJet Pro X551dw“ yra pakankamai „gremėzdiškas“ – ant stalo ar lentynos užimantis maždaug dvigubai daugiau vietos nei įprastiniai printeriai. Kadangi buvo sunku sumažinti įrenginio plotį  - Hp įmontavo printeryje papildomą lentyną popieriui ir kitiems priedams. Kolkas nepavyksta sukurti mažnesnių rašalinių spausdintuvų su nejudančia spausdinimo galvute – „Lomond EvoJet 2“ yra tokio paties pločio, bet dar aukštesnis.

Dažnai teigiama, jog rašaliniai spausdintuvai nėra pritaikyti darbui su dideliais dokumentais. Hp su savo naujuoju gaminiu bandys tai paneigti: potencialiai spausdintuvas gali vienu kartu atspausdinti nuo 550 iki 1050 lapų. „HP OfficeJet Pro X551dw“ pagrindiniame dėkle telpa 500 popieriaus lapų, tiesa, komplekte yra ir papildomas 50 lapų dėklas. Sumokėjus maždaug 500 Lt galėsite įsigyti dar vieną papildomą 500 lapų talpos lentynėlę popieriui.

Printeryje įmontuotas 4.3 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas, kurį paprasta naudoti dėl vaizdingos grafikos bei paprasto, bet logiško meniu išdėstymo. Bevieliu ryšiu printerį galima sujungti su išmaniuoju telefonu. USB lizdo pagalba duomenis galima spausdinti tiesiai iš „Flash“ atmintinės. Deja, atminties kortelių skaitytuvo „OfficeJet Pro X551dw“ neturi. Nuotolinė prieiga leidžia tinklo administratoriui pasiekti printerį naudojantis interneto naršykle. Valdymo pultą taip pat galima užrakinti ar apriboti dalį valdymo funkcijų.

Gamintojo aprašymuose teigiama, kad spausdintuvas yra pajėgus per minutę atpausdinti 70 puslapių. Ekspertams atlikus bandymus to pasiekti nepavyko, tačiau pasiekyas 43 puslapių per minutę greitis taipogi vertas komplimentų. „HP OfficeJet Pro X551dw“ printeriai yra tinkami fotografijoms spausdinti. Tereikia įsigyti fotografijoms skirto popieriaus ir galėsite spausdinti ryškiaspalvias nuotraukas.

Kitas printerio privalumas – paprastas eksplotacinių medžiagų pakeitimas. Dažų kasetės pakeičiamos atlenkus priekinė printerio dalį.

Paieškos tagai:
Įkelta į: Kompiuteriai