XPS 12 – naujos kartos hibridiniai Dell kompiuteriai

dell_kompiuteriai

Dell savo hibiridinių kompiuterių seriją papildė nauju nariu. XPS 12  yra plonas planšetės – nešiojamojo kompiuterio hibridas su kokybišku ekranu ir galingesne baterija. Patobulintoje XPS 12 versijoje taipogi įmontuotas galingesnis procesorius.

Naujojo XPS 12 techniniai duomenys

  • Ketvirtos kartos Intel Core i5 procesorius
  • 4 GB  Ram
  • 128 GB SSD kietasis diskas
  • 12.5 colių liečiamas ekranas
  • „Intel HD Graphics 4400“ vaizdo plokštė
  • Svoris 1.5 Kg

Vienas iš išskirtinumų kuriuos turi XPS 12 Dell kompiuteriai yra 180 laipsnių kampu sukamas ekranas, pritvirtintas ant specialios ašies rėme. Skirtumų tarp naujos XPS 12 versijos ir pirminio modelio nėra daug. Vienas iš jų -  naujas 4 kartos Core i5 procesorius, jis netik paspartino hibrido veikimą, bet ir lemia ilgesnį baterijos veikimo laiką, kuris dabar peržengia 7 valandas.

Dizainas

Kaip ir pirminio modelio, naujajo XPS 12 ekranas yra įmontuotas aliuminiame rėmelyje. Dėka ant rėmelio esančios ašies ekranas gali būti sukamas 180 laipsnių kampu ( aukštyn – žemyn). Kokybiškai suprojektuotas mechanizmas leidžia užfiksuoti ekraną pageidaujamoje pozicijoje. Dell užtikrina bent 20 tūkstančių fiksacijų.

XPS 12 modelio Dell kompiuteriai turi tvirtą karpusą, pagamintą iš aliuminio ir karbomo medžiagų. Valdymo meniu gan minimalistinis.

12.5 colių ekrano rezoliucija siekia 1,920×1,080 taškų – tai jau tapo savotiškų barangesnės klasės nešiojamų kompiuterių standartu. Ekrano stiklas padengtas Gorilla Glass, tai užtikrintas šviesų ir kokybišką vaizdą.

Jungtys ir veikimas

Hibridas turi visas reikalingiausias jungtis išskyrus SD kortelių skaitytuvą. Taip pat vietoj HDMI jungties yra naujos kartos DisplayPort. NFC antena leis naudotis bevieliu greituoju NFC ryšiu.

Daugelis hibridų gamintojų dar neatrado „viduriuko“ kaip geriausiai suderinti  planšetės ir nešiojamųjų kompiuterių galimybes, tačiau Dell atnaujinę XPS 12 neabejotinai žengė didelį žingsnį į priekį. Visgi, hibridinai Dell kompiuteriai mūsų šalyje dar nėra populiarūs. Iš dalies tai lemia ir tai, jog mūsų rinkoje neįsitvirtini planšetiniai kompiuteriai – įrenginiai, kuriuos interneto naršymui naudoja virš 30 proc, JAV interneto vartotojų. Tiesa, Lietuvos pirkėjus „gasdina“ didelė šių kompiuterių kaina – už maždaug 3000 tūkstančių litų dažnas lietuvis būtų labiau linkęs įsigyti Apple gaminį.

Paieškos tagai:
Įkelta į: Kompiuteriai