priekabų nuoma

Priekabų nuoma

Priekabų nuoma. Tokia paslauga kaip priekabų nuoma  užsienyje populiari jau seniai, bet pamažu ji išsikovoja ir tvirtas pozicijas Lietuvoje. Kodėl ši paslauga reikalinga ir patogi? Priekabų nuoma naudojasi asmenys, kuriems reikia pervežti didesnius daiktus, bet to reikia ne taip dažnai, kad būtų galima sau leisti įsigyti savo priekabą. O gal galima sau tai leisti, tačiau tai tiesiog neatsiperka. Arba jei dėl verslo specifikos reikalingos skirtingo dydžio priekabos.

Priekabų nuoma

Priekabų nuomos punkte visada galėsite pasirinkti kokia priekaba reikalinga Jums – ilgesnė ar trumpesnė, su bortais ar be jų, su tentu ar be jo. Specialios priekabos-traliukai naudojami automobilių transportavimui. Jų pagalba automobiliai parvežami iš užsienio į Lietuvą ar tiesiog automobilių pervežimui Lietuvoje. Ypač kai sugriežtėjo techninės apžiūros reikalavimai. Nusipirkus automobilį be valstybinių numerių jis neregistruojamas kol jam nepraeinama techninė apžiūra. Tad kyla klausimas kaip nuvykti iki techninės apžiūros vietos. Automobilį gali pervežti techninės pagalbos kelyje įmonės arba galima išsinuomoti priekabą. Priekabą galima nuomotis ir kelioms valandoms, o tai bus pigiau nei samdyti įmonę tiek automobilio nuvežimui, tiek ir parvežimui. Juk praėjus techninę apžiūrą automobiliui numerio iškart niekas neduos. Reikės jį nugabenti ir iki Regitros filialo. Priekabų nuoma nepakeičiamas dalykas ir kai reikia kraustytis. Išsinuomojus didesnę priekabą su aukštais bortais ir tentu į ją galima sudėti pakankamai dėžių su daiktais. Jei nereikia pervežti baldų tai didžiąją šeimos mantos dalį į priekabą galima sudėti vienu kartu.

Naudinga pasidomėti:

Patogu važiuojant už Lietuvos ribų

Priekabų nuoma galima naudotis ir važiuojant į užsienį. Dauguma priekabų nuoma besiverčiančių įmonių jas apdraudžia draudimu galiojančiu visoje Europoje. Tai ypač aktualu nuomojantis priekabas automobilių parvežimui. Nes automobiliai kartais perkami užsienyje, o būna ir taip, kad reikia iš užsienio parvežti ten tiesiog sugedusio giminaičio ar draugo automobilį. Jei tiesiog sugedo automobilio variklis tada galima jį partempti. Bet jei automobilio ratai negali suktis, sugedo stabdžių sistema, arba automobilis pateko į avariją tada jau reiks jį su kažkuo parvežti.

Tad priekabų nuoma tinka tiems, kam retkarčiais reikia pervežti stambius daiktus ar didelį daiktų kiekį. Jei norite nuomotis priekabą Jūsų automobilis turi turėti kablį. Jei priekabą naudosite retai jos neverta pirkti, nes dėl reto važiavimo gali prastai veikti jos stabdžiai ar važiuoklė. Tokia taisyklė, kad priekabos stovėjimas taip pat skatina jos gedimus. Tad geriau kai ji laikas nuo laiko gauna darbo.

Talpiname straipsnius

About the author