geriausi polikarbonatiniai šiltnamiai

Polikarbonatiniai šiltnamiai – geriausias pasirinkimas

Polikarbonatiniai šiltnamiai. Retas, turintis nuosavą sklypą, neturi jame šiltnamio. Šie statiniai yra tikras išsigelbėjimas nepasitenkinantiems lauko lysvių derliumi – juk jo gausa visiškai priklauso nuo temperatūros, kritulių kiekio ir kitų aplinkos sąlygų. Šiltnamiuose šiuos aspektus galima reguliuoti ir derliumi džiaugtis net rudens pabaigoje. O kai kurie mini šiltnamius statosi net ir daugiabučių balkonuose!

Polikarbonatiniai šiltnamiai

Polikarbonatiniai šiltnamiai

Naujausias favoritas sodo prekių rinkoje – Buksvarus.lt polikarbonatiniai šiltnamiai. Jie pagaminti iš skaidraus, tvirtumu pasižyminčio plastiko, ir yra puiki alternatyva stikliniams ir polietileno plėvelės šiltnamiams dėl įvairių naudingų savybių. Daugelis renkasi lietuviškas prekes, tačiau savo pirkėją tarp daržininkų atranda ir baltarusiški, rusiški šiltnamiai.  Aptarkime, kokie yra Buksvarus.lt polikarbonatinių šiltnamių privalumai ir kodėl tai – geriausias pasirinkimas jūsų daržui.

Šilumos izoliacija

Ne paslaptis, kad pagrindinė šiltnamio funkcija yra šilumos izoliacija, o polikarbonatiniai šiltnamiai su šia užduotimi puikiai susitvarko. Dėl medžiagos struktūroje esančių oro tarpų šie statiniai įšyla greičiau ir optimalią temperatūrą išlaiko ilgiau. Taigi, net pasitaikius lėtam pavasariui ar žvarbiam rudeniui, jūsų gėrybės bus aprūpintos šiluma.

Žinoma, atėjus karščiams, šie statiniai gali per daug įkaisti, o didžioji dalis šiltnamių neturi jokių vėdinimo sistemų. Polikarbonatiniai šiltnamiai iš Buksvarus.lt yra puikūs ir savo struktūra, nes juose galima įrengti stoglangius, leidžiančius reguliuoti vidaus temperatūrą. Dar vienas privalumas: aukštas šviesos laidumas. Polikarbonatinė danga yra itin skaidri ir laužo saulės spindulius, tad augalai lepinami šviesa, kuri nekelia nudeginimo grėsmės.

UV apsauga

Vienas didžiausių privalumų tiems, kurie mėgsta praleisti ilgas valandas kapstydamiesi darže – apsauga nuo UV spindulių. Visi puikiai žinome apie ultravioletinės spinduliuotės žalą žmogaus sveikatai ir keliamą vėžio grėsmę. Bet ar žinojote, kad tai veikia ir augalus? UV spinduliai žaloja augalų DNR, taip lėtindami jų augimą ir vystymąsi.

Laimei, surenkami šiltnamiai iš polikarbonato gali apsaugoti ir jūsų, ir jūsų augalų sveikatą. Šios medžiagos plokštės yra padengtos apsauginiu sluoksniu ir sulaiko UV spindulius, tad galėsite leisti laiką savo šiltnamyje, nesijaudindami dėl kenksmingos saulės.

Polikarbonatiniai šiltnamiai – Patvarumas

Šiltnamiai su polikarbonatu turi itin tvirtą dangą, pasižyminčią aukštu atsparumu išoriniams veiksniams. Nesvarbu, kokios oro sąlygos – baisus karštis, stipri liūtis ar smarki kruša – jūsų šiltnamis atlaikys visus gamtos iššūkius. Vis dėlto, polikarbonatas yra net kelis šimtus kartų stipresnis už stiklą! Polikarbono šiltnamiai puikiai atlaiko net ir ekstremalias temperatūras. Štai kodėl šie šiltnamiai yra geriausi sodininkų pagalbininkai.

Būtent dėl šio tvirtumo galite būti tikri ir svarbu žinoti jog polikarbonatiniai šiltnamiai – puikiai atsiperkanti investicija. Kartą įsigiję šią inovatyvią konstrukciją, jos vaisiais galėsite džiaugtis kelias dešimtis metų!

Talpinami SEO straipsniai

About the author