įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – lygios ir taisyklingos linijos

Įtempiamos lubos. Namų ar biuro interjeras yra svarbus, todėl neretai, savininkams, kyla įvairių dizaino idėjų gerinant jį. Lygios ir taisyklingos lubų linijos taip pat yra prabangos ir tobulos erdvės dalis. Kadangi pasirinkimas didelis, tačiau ieškoma kažko ypatingo, įtempiamos lubos LubuMenas.lt gali būti geriausiu pasirinkimu kiekvienam.

Įtempiamos lubos

Ieškantiems praktiškų sprendimų Vilniuje ar Kaune akys krypsta į lubas, kurios gali padėti ne tik pakeisti interjerą, paįvairinti, bet ir paslėpti tam tikrus trūkumus. Nelygios ar akį rėžiančiai kreivos lubos patalpose, ar tai būtų buityje, namuose ar biure, pramoniniame objekte visada patraukdavo ir kitų dėmesį. Todėl LubuMenas.lt įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas siekiant išspręsti erdvių linijas pakeičiant ir patobulinant patį interjerą aukščiausios kokybės dėka. Kadangi įtemptų lubų konstrukcijos turi itin daug privalumų, juos patarti privalu. Tai padės nesudėtingai ir greitai apsispręsti dėl įtempiamų lubų užsakymo LubuMenas.lt svetainėje ar biure.

Įtempiamų lubų privalumai

Nesvarbu, kuriame mieste gyvenate, sostinėje – Vilniuje ar laikinojoje sostinėje Kaune, įtempiamų lubų privalumai suteiks galimybę įgyvendinti net ir pačias sudėtingiausiai atrodančias interjero idėjas. Įtempiamoms luboms įsitvirtinus ir Lietuvoje, užsakovai pradėjo vardinti jų privalumus.

  • Greitas lubų montavimas leido sumažinti laiko sąnaudas atliekant apdailos darbus komercinėse ar pramoninėse patalpose. Buityje montuojant įtempiamas lubas sugaištama itin mažai laiko lyginant su gipso kartono plokščių montavimu ir trunka vos kelias valandas. Todėl įtempiamos lubos LubuMenas.lt profesionalių meistrų dėka tapo itin populiariomis visoje Lietuvoje;
  • Atlikus įtempiamų lubų montavimo darbus praktiškai nelieka šiukšlių. Sutaupoma nemažai laiko ir jėgų, nereikia valyti baltų dulkių nuo visų patalpoje esančių paviršių kai tai privalu atlikti po gipso kartono plokščių montavimo;
  • Sandarios įtempiamų lubų savybės sukuria garso izoliaciją, sulaiko šilumą montuotoje erdvėje kas ypač tapo populiaru ir daugiabučių namų gyventojų tarpe. Šiuo laikotarpiu, kai energetikos sektorius patiria nemažų sunkumų, įtempiamų lubų montavimas daugiabučiuose tampa labiausiai patrauklia paslauga;
  • Platus pasirinkimas dizainui abejonių nesukelia. Įvairios spalvos, matinė ar blizganti PVC plėvelė ant kurios galima užkelti dar ir nuotrauką ar atvaizdą. Štai kodėl įtempiamos lubos tokios populiarios Vilniuje ir Kaune bei visoje Lietuvoje;
  • Šių lubų dėka paslėpsite bet kokius trūkumus, nelygumus, vamzdžius, dūmų detektorius, ventiliacijos angas ar kitus norimus objektus.
  • Itin lengvai planuojamos ir įgyvendinamos apšvietimo idėjos;
  • Itin ilgas tarnavimo laikas priverčia LubuMenas.lt įtempiamas lubas rinktis net ir pačius išrankiausius užsakovus Kaune ar Vilniuje, visoje Lietuvoje. Net iki 25 metų garantija neleis sudvejoti. Lubos netrūkinėja, neblunka, todėl yra vadinamos ilgaamžėmis.

Įtempiamos lubos – kaina

Jokia paslaptis, kad dažnas užsakovas klausimą apie įtempiamas lubas pradeda apie kainą. Tačiau LubuMenas.lt meistrai kaip ir kiti specialistai neturi konkrečios kainos nustatymo nežinant tam tikros informacijos apie užsakymo laiką ar jo dydį. Įtempiamų lubų kainą LubuMenas.lt gali pasakyti tiksliai tik žinodami darbų sudėtingumą ir lubų plotą, kurios bus aptraukiamos PVC plėvele. Galima tik įsivaizduoti, jei nedidelis daugiabutyje esančiame buto koridoriuje lubos kainavo apie 150-170 eurų, tai 25 kvadratinių metrų svetainėje, įtempiamos lubos su apšvietimų ir lempomis gali kainuoti apie 250-290 eurų. Todėl tikslia kainą sužinosite nespėliojant, jei susisieksite su LubuMenas.lt specialistais ir pasikonsultuosite dėl darbų atlikimo terminų bei kainų.

Taigi, kaip ir buvo galima suprasti Vilniuje ir Kaune įtempiamos lubos yra populiarios ne šiaip sau. Ženkliai daugiau privalumų už kitas įtempiamų lubų alternatyvas turinčios konstrukcijos gali tapti geriausiu pasirinkimu ir Jums. Tereikia pasikonsultuoti ir priimti naudingą sau sprendimą.

Kontaktai

ADRESAS: KALVARIJŲ G. 125, VILNIUS

TELEFONAS: +370 647 47647

EL. PAŠTAS: INFO@LUBUMENAS.LT

Interneto svetainė: Lubumenas.lt.

Straipsniu talpinimas

About the author