Ar vandens filtrai yra būtini?

Ar vandens filtrai yra būtini?

Ar vandens filtrai yra būtini?. Šį kart noriu papasakoti, kodėl vandens filtrai turi būti naudojami kiekviename bute ir name. Žmogus vandenį naudoja kiekvieną mielą dieną. Statistiškai apskaičiuota, kad vidutiniškai žmogus per dieną sunaudoja iki 15 litrų vandens per parą (besiprausdamas, gerdamas, su maistu). Išties nemaži skaičiai. Vanduo liečiasi su mūsų kūnu ir vidaus organais, dalis jo patenka per kraują (mūsų organizmas sudarytas iš daugiau nei 70 procentų vandens).

Ar vandens filtrai yra būtini?

Taigi turbūt įrodinėti net nereikia, kodėl vanduo, jo kokybė ir vandens filtrai mums yra svarbūs. Privalu naudoti švarų vandenį, jei nori jaustis kiekvieną dieną gerai. Hamburgo (Vokietija) universiteto mokslininkai netgi buvo atlikę tyrimą, kuris įrodė, kad švarų ir neužterštą vandenį naudojantys žmonės yra žymiai geresnės nuotaikos, nei tiek, kurie naudojo visiškai nefiltruotą vandenį iš čiaupo.

Įtaka sveikatai

Geriamas vanduo įtakoja ir mūsų organizmo sveikatą. Naudojant sveiką vandenį, organizmas tampa stipresnis ir atsparesnis. Tuo tarpu nefiltruotame vandenyje gali knibždėti įvairių bakterijų ir virusų, kurie gali sukelti įvairius nemalonius susirgimus ir nelauktas ligas, kurių gydymas dažnai užtrunka, taip pat atsiranda tikimybė užsikrėsti tokiais virusais, kaip pavyzdžiui, roto virusas.

Vandens gerinimo įrenginiai yra labai įvairūs ir skirtingų tipų bei rūšių. Kaip nustatyti kokio vandens filtro tau reikia? Atsakymas labai paprastas: išsiaiškink kokia tavo vandens kokybė ir išsirinkti filtrą bus labai lengva.

Pavyzdžiui, jei vandenyje yra per daug geležies (geriant vandenį juntamas stiprus geležies skonis), reikia pasirinkti ir naudoti vandens nugeležinimo filtrus, kurie normalizuoja geležies kiekį vandenyje.

Jei vandenyje yra didžiulės nuosėdos, purvas, žemės, smėlis ir reikia filtruoti grubias daleles, reikia pasirinkti mechaninį filtrą, kuris išsprendžia šią problemą labai greitai.

Kalkėto vandens problema

Aš pats gyvenu Vilniaus Žirmūnų rajone, todėl anksčiau buvau susidūręs su kalkėto vandens problema. Kai išplaudavau indus, jie nudžiūdavo, ant jų pasimatydavo baltos apnašėlės, virdulyje taip pat labai dažnai prisikaupdavo kalkinių nuosėdų, dėl kalkių netgi buvo sugedusi indaplovė, kadangi joje esančios žarnelės apaugo kalkėmis ir jos nepratekėdavo vanduo. Skonis buvo irgi ne pats geriausias. Todėl man į pagalbą atėjo vandens filtrai, kurių dėka man pavyko išspręsti kalkėto vandens problemas.

Dabar mano rekomendacija visiems: vandens filtrai išspręs visas jums tiekiamo vandens problemas.

AddArticle.lt

About the author