Mp3 grotuvai: naujasis Apple iPod touch

Mp3 grotuvai: naujasis Apple iPod touch

Mp3 grotuvai: naujasis Apple iPod touch. Jeigu žavitės ketvirtosios kartos iPod Touch mp3 grotuvais Apple paskelbė naujieną kuri nepradžiugins. Buvo sustabdyta  populiariausio 4 kartos iPod Touch modelio gamyba. Šie mp3  grotuvai su 3.5 colių įstrižainės ekranu ir iOS operacine sistema buvo gaminami nuo 2011-tųjų. Nutraukus 4-tosios kartos įrenginių gamybą buvo pristatyta 5-toji iPod Touch serija. Pirmiausia buvo pristatyti 32 GB talpos modeliai už $299 JAV dolerius ir 64 GB už $399.

Mp3 grotuvai: naujasis Apple iPod touch

Tik šių metų pradžioje vartotojams buvo pristatyti ir pigesni, 16 GB modeliai kainuojantys šiek tiek daugiau nei 200 dolerių. Savo išvaizda šie biudžetiniai mp3 grotuvai niekuo nesiskiria nuo brangesnių versijų. Žemesnę kainą lėmė netik mažesnė įrenginio talpa, bet ir pašalinta galinė vaizdo kamera, to pasekoje atsisakyta ir jos  valdymo sparčiųjų mygtukų. 16 GB mp3 grotuvai gaminami tik juodos spalvos. Šie ypatumai nėra esminiai – su 16 GB modeliu Apple pristatė ir keletą patobulinimų. Tai naujas dviejų branduolių A5 tipo procesorius, 4 colių „Retina“ ekranas, „Siri“ ryšio palaikymas. iPod tebeturi priekinę kamerą skirtą asmeniniems portretasms, filmavimui ir video poklabiams. Tai puikus variantas sutaupyti šiek tiek pinigų tiems kuriems nereikalinga galinga 5 megapikselių galinė kamera. Tai nereiškia, jog įsigyti 32 GB modelį su 2 kameromis už 300 JAV dolerių neapsimoka. Netgi, priešingai – modelius skiriantis maždaug 70-80 dolerių kainų skirtumas yra nedidelis atsižvelgiant į tai, kad pirkdami 32 GB mp3 grotuvą gausite įrenginį su dvigubai daugiau atminties, papildoma kamerą bei galimybę rinktis iš kelių korpuso spalvų.

Mažesnes pajamas gaunantiems

16 GB modelis yra protingas Apple žingsnis siekiant pritraukti ir mažesnes pajamas gaunančių vartotojų dėmesį. Biudžetiniai iPod Touch mp3 grotuvai tenkina pagrindinius melomanų poreikius, tačiau įsigyti 32 GB arba 64 GB modelį apsimoka labiau.

Taigi, 16 GB grotuvo modelis nėra aktyviai rekomeduojamas apžvalginikų. Jų manymu labiau apsimoka įsigyti 70 dolerių brangiau kainuojantį 32 GB grotuvo versiją ar netgi planšetinį kompiuterį iPad mini , kuris be muzikos klausymo suteiks daugybę kitų funkcijų.

AddArticle.lt

About the author