Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai

Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai

Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai. Nikon veidrodiniai  fotoaparatai gali pasigirti bene seniausiomis savo veiklos tradicijomis ir artėjantis šventinis laikotarpis yra bene geriausias laikas atsiminti savo šaknis. Kompanija nusprendė išleisti retro fotoaparatus. Kaip ir 2000 metų Nikon S3 ar 2005 Nikon SP perdirbiniai, remiantis 1950metų  fotoaparatų pavyzdžiais. Buvo išparduoti tik aukcionų metu ( atiteko japonų kolekcionieriams ) ir buvo skirti atsiminti nostalgiškus laikus. Taip ir dabar Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai siekia pakartoti senąją praktiką ir leisti įsigyti aparatus platesnei vartotojų grupei. Tai ne tik Nikon 35mm juostinių veidrodinių fotoaparatų prikėlimas, bet ir jų pritaikymas šiuolaikinei rinkai.

Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai

Specifikacijos

Nikon Df naujieji fotoaparatai nėra tik paprastas originalo Nikon FE perdirbinys. Veikiau naujas modelis su šiuolaikiniais technologijos parametrų pritaikymais. 16.2 megapikselių FX CMOS sensorius ir EXPEED 3 vaizdų procesorius ( randami profesionalams skirtuose D4 modeliuose ) užtikrins aukštos kokybės nuotraukas. Spalvų tikslumą ir aiškias detales net ir prasto apšvietimo sąlygomis, generuojant nuo ISO jautrumo pradedant 12800 ir baigiant ISO 204800 atitikimu. Nikon Df veidrodiniai fotoaparatai puikiai tiks ir fiksuojant judančius objektus. Tačiau nenudžiugins tik video filmuoti mėgstančius vartotojus, kadangi Df bus skirti tik fotografavimui. EXPEED 3 leis kiek galima labiau sumažinti galimą triukšmą bei leis išgauti kuo optimalesnius spalvų tonus. Be to, dėka spartumo, užtikrins, jog vartotojai Df galės naudotis ilgą laiką. Puikios kokybės nuotraukos yra užtikrinamos ir 39 taškų multi-CAM 4800 AF sistemos: 4 AF srities rėžimų ( Single-point, Dynamic-area, 3D ir Auto-area ) sistema užtikrina tikslią aprėptį kadre.

Parametrų nustatymas

Df veidrodiniai fotoaparatai pasiūlys tokias funkcijas kaip Picture Control, kuri leis prieš fotografuojant nustatyti parametrus, kokias nuotraukas vartotojas norės fiksuoti ( Portret, Standard, Landscape bei kt ); D-Lighting užtikrins nuotraukų ryškumą ir detales net tamsoje; apkarpymo režimas leis formuoti kadrus, o besinaudojant retušavimo meniu bus galima dirbti su šviesos, ryškumo efektais.

Nikon Df fotoaparatai bus puiki dovana visiems, vertinantiems istoriją ir jaučiantiems nostalgiją retro stiliaus aparatams, kurie dabar ne tik stilingi, bet ir galingesnio veikimo.

AddArticle.lt

About the author