Google Nexus 5 mobilieji telefonai

Google Nexus 5 mobilieji telefonai

Google Nexus 5 mobilieji telefonai. Kompanija T-Mobile pranešė, kad naujuosius „Google Nexus 5“ internetu bus galima įsigyti jau šią savaitę,  nuo lapkričio 14 dienos. JAV parduotuvių lentynose įrenginys pasirodys lapkričio 20-tąją. Nors nėra tikslios informacijos apie galingiausios 32 GB talpos telefono versijos kainą, 16 GB turėtų kainuoti apie 450 JAV dolerius (1100 Lt.). Tai 250 Lt. daugiau nei pradinė Nexus 4 kaina.

Google Nexus 5 mobilieji telefonai

Trumpa Nexus 5 apžvalga

Pirmasis įspūdis kurį sukelia Nexus 5 mobilieji telefonai išties geras – gražus dizainas, greitas veikimas ir didelis programų pasirinkimas atskleidžia jungtinę Gooogle ir Android galią. Mažesnė nei kitų top klasės išmaniųjų telefonų kaina turėtų atkreipti dar daugiau vartotojų dėmesį.

Naujos kartos „Snapdragon 800“ procesorius, aukštos raiškos liečiamas ekranas, galinga baterija, visa tai leidžia pamėgti Nexus 5 net neturėjus jo rankoje. Naujoji „Android 4.4 KitKat“ operacinė sistema taipogi traukia didelį vartotojų dėmesį. Nors apie „KitKat“ neskelbiama informacija susijusi su didelėmis naujovėmis, vartotojams turėtų būti atverta geresnė integracija į platų Google paslaugų spektrą.

Dizainas

Google Nexus išlaiko jau pažystamą minimalistinį, tačiau labai estetišką dizainą. Telefono matmenys 13.8 cm x 6.9 cm. Įrenginys yra 1 cm plonesnis už pirmtaką Nexus 4. Telefoną patogu laikyti rankose. Kairiame šone reguliuojamas garsiakalbio garsas, o viršuje yra 3.5 mm lizdas ausinėms. Dešinėje pusėje yra įjungimo/išjungimo mygtukas bei vieta SIM kortelei. Šoniniai valdymo mygtukai yra pagaminti iš keramikos ir nepaisant nedidelio dydžio yra patogiai spaudžiami.

Google Nexus 5 mobilieji telefonai – Techniniai duomenys

Nexus 5 mobilieji telefonai viduje turi įmontuotus dviejų branduolių 2.26GHz „Qualcomm Snapdragon 800“ procesorius, 2 GB RAM atminties. Tai yra galingesnis procesorius nei „Galaxy GS4“ ir „HTC One“ išmaniuosiuose telefonuose, kurie turi „Snapdragon 600“ procesorius.

Kamera ir fotografavimo funkcija

8 megapikselių Nexus 5 foto kamera turi automatinį vaizdo stabilizatorių (OIS). Ši funkcija sumažina judėjimo įtaką fotografuojant. Taip pat įdiegta nauja „HDR“ funkcija, vienu metu padaranti kelis kadrus ir po to leidžianti pasirinkti kokybiškiausią nuotrauką.

AddArticle.lt

About the author