Prezervatyvai gėdos nedaro

Prezervatyvai gėdos nedaro

Prezervatyvai gėdos nedaro. Jei vengiate neplanuoto nėštumo ar lytiškai plintančių ligų, geriausia išeitis – prezervatyvai. Apie atsargumą nuolat kalbama įvairiose situacijose: atsargiai eik ar važiuok gatve, atsargiai lipk laiptais ir t. t. Ar susimąstome, kad ir mylėtis reikia saugiai ir atsargiai?  Daugelis porų vengia ir gėdijasi šios kontraceptinės priemonės, teigdami, kad mylintis svarbiausi natūralūs kūniški malonumai. Pateikiame keletą priežasčių, dėl ko prezervatyvus verta naudoti.

Prezervatyvai gėdos nedaro

Prezervatyvai gėdos nedaro

Visų pirma, kitos kontraceptinės priemonės (tabletės, spiralės ir pan.) dažniausiai apsaugo tik nuo nėštumo. Išlieka didelė tikimybė susirgti pavojingomis ligomis, plintančiomis lytiniu keliu (sifilis, gonorėja ir kt.). Tuo tarpu prezervatyvai atlieka dvigubą funkciją: užkerta kelią ir ligoms, ir neplanuotam nėštumui. Antra, ši kontracepcijos priemonė yra daug pigesnė nei kitos.

Naudinga pasidomėti:

Jei trūksta naujų įspūdžių mylintis, prezervatyvai puikiai tiks paįvairinimui. Ne vienoje internetinėje parduotuvėje galima nusipirkti tokių, kurie kvepia įvairiais aromatais (nuo šokolado iki tropikų ar įvairių vaisių). Taip pat naujų emocijų (ypač moterims) gali suteikti įvairiais taškeliais, ranteliais ar linijomis išmarginti prezervatyvai. Jie suteikia papildomos stimuliacijos. Jei ir to negana, galima pasirinkti ir šviečiantį, su kuriuo gera nuotaika garantuota.

Kai malonumas baigiasi per anksti

O ar kada nors teko patirtį tokią gėdą, kai per anksti baigėsi malonumai? Pasirodo, ir čia yra išeitis. Kai kurios prezervatyvų rūšys iš vidaus yra suteptos specialiu tepalu (dažniausiai benzokainu), kuris mažina vyrui jautrumą ir padeda atitolinti ejakuliaciją kartais net iki pusvalandžio ilgiau. Tai puiki alternatyva sudėtingiems gydymams vyrams, kenčiantiems nuo ankstyvos ejakuliacijos.

Galiausiai, didžioji dalis porų teigia, kad prezervatyvo naudojimas mažina natūralų pojūtį. Ir čia jau yra išeitis. Didžiausios gamintojos (Durex, Lifestyles ir kt) kuria prezervatyvus be latekso, o iš naujos medžiagos – poliizopreno. Jis daug elastingesnis, švelnesnis ir minkštesnis nei įprastas lateksas. Taip pat neturi specifinio gumso kvapo. Tai puiki išeitis ne tik tiems, kurie alergiški įprastam lateksui, bet ir norintiems mylėtis kuo natūraliau. Dėka prigludimo šių prezervatyvų beveik nejusite.

Poros, kurios nusiteikusios prieš prezervatyvus, galėtų iš naujo pagalvoti, ar tikrai viską žino apie prezervatyvus ir jų teikiamą naudą. Juk itin smagu jaustis smagiai ir miegoti ramiai žinant, kad nereikės varstyti ligoninės durų ar neplanuotai auginti vaiką.

Talpinimas

About the author