dantų implantai

Dantų implantai – tai moderniųjų technologijų stebuklas

Dantų implantai. Dantų priežiūros sritis šiandien yra tapusi itin pažangia, todėl ne vienas pacientas, turintis net ir labai rimtų sveikatos problemų, gali rasti išeitį. Įsivaizduokime tokią situaciją. Tam tikrame gyvenimo etape žmogus apsilankė ne labai patyrusio stomatologo kabinete, kur jam visai be reikalo buvo ištrauktas dantis, nors iš tikrųjų to danties nebuvo galima traukti. Laikui bėgant, žandikaulyje atsiradęs tarpas tarp dantų ėmė vis labiau didėti. Tokiais atvejais, norint užkirsti tam kelią ir suteikti dantims tą pačią iki tol buvusią struktūrą, gali padėti tik geri dantų implantai, kurie neleidžia toliau vystytis dantų problemoms.

Dantų implantai

Suprantama, kad jei nuo to laiko, kai tokiu būdu buvo pašalintas dantis, iki apsilankymo pas odontologą praėjo labai ilgas laikotarpis, odontologas tikrai negalės iš karto atlikti chirurginės dantų implantavimo operacijos. Kaip jau minėjome, tokiais atvejais tarp paciento dantų gali atsirasti didelis tarpas, todėl greitas danties implantavimas būtų netikslinga procedūra – prieš tai reikėtų tam tikrą laiką dėvėti dantų plokštelę, kuri padėtų pacientui sumažinti atsiradusį per didelį tarpą.

Parinks strategiją ir darbų eigą

Taigi, geras odontologas pritaikys tinkamą gydymo strategiją. Uždėjus plokštelę, tokiam pacientui reikia reguliariai lankytis odontologo kabinete ir stebėti, kaip kinta jo situacija. Kai tarpas tarp dantų taps normalus – dantų implantai galės pradėti savo darbą. Be abejo, pirmiausia bus išsiaiškinta daugybė įvairių ir labai svarbių niuansų tam, kad būtų galima būti tikriems dėl būsimos operacijos sėkmės. Tai reiškia, kad pacientas neturėtų piktnaudžiauti alkoholiu, būti užkietėjusiu rūkoriumi ar turėti tam tikrų rimtų sveikatos problemų.

Patikrinus paciento sveikatą

Jei paciento bendra sveikatos būklė yra normali, tuomet pradedami kiti gydymo etapai. Pati implantavimo procedūra ilgai netrunka. Žinoma, nereikėtų suprasti klaidingai, tai tikrai yra rimta chirurginė operacija, kurios metu kai kuriems pacientams yra taikoma ne tik vietinė nejautra, bet ir bendra anestezija.

Dantų implantai – Operacijos eiga

Operacijos metu į paciento žandikaulį – būtent tą vietą, kurioje anksčiau buvo dantis, įsukamas varžtas, ant kurio kitos procedūros metu yra uždedamas dirbtinis dantis. Trumpiau tariant – procedūra atliekama keliais etapais. Po pirmojo etapo pacientas turi palaukti apie keturis mėnesius. Per tą laiką odontologai stebi, ar žandikaulis gerai gyja, ar nėra uždegimo ar atmetimo reakcijos. Jei taip, tinkamai prigijus implantui, uždedama dirbtinė danties karūnėlė. Ką gi, nėra ko abejoti, kad dantų implantai yra šiuolaikinių technologijų stebuklas.

Talpiname straipsnius

About the author