Sveikata – didelis turtas

Sveikata – didelis turtas

Sveikata – didelis turtas. Tik turintys sveikatos sutrikimų pradeda vertinti sveikatą. Taip ir su kitu turtu, tačiau skirtingai nei daugelį kitų dalykų, sveikatos nusipirkti beveik nėra galimybių (išimtys brangiems vaistams ar sudėtingoms operacijoms, tačiau ir jos ne visada gelbsti), taigi, kuo anksčiau susiimsite, tuo mažesnė tikimybė susidurti su problemomis ateityje.

Sveikata – didelis turtas

Pirmiausia, sveika mityba. Sveikai maitinantis galima išvengti daugybės įvairiausių ligų, ne tik susijusiu su virškinimo sistema, bet ir su širdies darbu, netgi sąnarių veikla priklauso nuo to kaip maitinatės, o ne tik tinkamo laikysenos.

Puikiai papildo sveiką mitybą

Aktyvus gyvenimo būdas puikiai papildo sveiką mitybą. Be to, kur kas naudingesnis yra aktyvūs nuolatinis judėjimas gryname ore nei valandos apsilankymas sporto klube. Žinoma, jei Jūsų tikslas didesni raumenys – sporto klubas gal ir geriau, tačiau jei norite gerinti sveikatą – verčiau išeikite valandą pasivaikščioti kas dieną. Negalite prisiversti? Įsigykite šunį – jis Jus ištemps iš namų bent du kartus per dieną. Juk nekankinsite keturkojo draugo, tiesa?

Naudinga pasidomėti:

Daugiau rekomendacijų

Papildyti pasivaikščiojimą reikėtų bent kartą per savaitę išminant dviračiu, o žiemą pasirenkant slides. Pagal galimybes rekomenduojami ir žygiai, kurie šiltuoju metu laiku organizuojami ypač dažnai, o žiemą labiau orientuoti į entuziastus, tačiau ir per sniegą paklampoti galima rasti su kuo ir kada.

Sveikata – didelis turtas ir Žalingi įpročiai

Nemažai naudos pasiekiama ir atsisakius žalingų įpročių. Tabakas, alkoholis, netgi nekalti saldainiai ar plytelė šokolado – tai nėra būtini produktai. Retkarčiais – galima, nepakenks, tačiau nuolatos – jokiu būdu. Vietoj nesveikų užkandžių rinkitės obuolį ar kitą vaisių. Rūkymą ar alkoholio vartojimą keiskite arbatos ceremonijomis – tai taip pat įtraukia ir gali būti labai įdomu. Tiesa, ir arbatų nereikėtų padauginti, verta išsiaiškinti, kurios Jums tinkamos, o kurios nelabai. Nevartokite nuolat tos pačios rūšies arbatų, kaitaliokite jas. Beje, kai kurias arbatas galite užsiauginti tiesiog ant savo palangės, argi ne šaunu turėti visiškai natūralią, Jūsų rankomis užaugintą arbatą, kuria ne tik mėgautumėtės patys, bet ir pavaišintumėte draugus!

Sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir žalingų organizmui produktų vartojimas tikrai padeda siekti gerų rezultatų, suteikia daugiau vilties nugyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.

About the author