bakterijos nuotekoms

Bakterijos nuotekoms valyti – naudoti verta

Bakterijos nuotekoms valyti. Namai, kurių nuotekų sistema nėra prijungta prie miesto ar rajono centralizuotos kanalizacijos sistemos privalo individualiai pasirūpinti nuotekų valymu. Kadangi Aplinkos apsaugos ministerija išlaido ir patvirtino naują reglamentą, kiekviena buitis valyti nuotekas privalo ne teoriškai, bet faktiškai. Todėl bakterijos nuotekoms yra vienas iš pagrindinių pagalbininkų valant buityje sugeneruotas taršias nuotekas.

Bakterijos nuotekoms valyti

bakterijos nuotekoms valyti

Daugelis individualiai valantys nuotekas tiki, kad jų valymo įrenginiai ir taip gerai išvalo nuotekas nors Buksvarus.lt specialistai gali patvirtinti jog taip nėra. Nors kiekvienas individualus namas be centralizuotos nuotekų sistemos stengiasi nuotekas valyti, jų įrenginiai neužtikrina tokio proceso šimtu procentų. Kodėl? Rekomendacija paprasta, susiraskite biologinių nuotekų valymo įrenginių pardavėjų puslapius ir pasidomėkite parduodamos valymo sistemos technine charakteristika. Akivaizdu, kad jau supratote, jog net ir patys naujausi nuotekų valymo įrenginiai nesugeba išvalyti nuotekų 100 procentų. Štai kodėl naudinga atkreipti dėmesį į bakterijas nuotekoms, kurios atlieka daug funkcijų.

  • Palengvina nuotekų valymo įrenginių procesą;
  • Neleidžia sistemoje atsirasti nemaloniam kanalizacijos dvokui;
  • Palaiko sklandų biologinį procesą įrenginyje;
  • Iki keliasdešimt kartų pagreitina taršių medžiagų skilimo/irimo procesą;
  • Išskaido net ir mikro daleles;
  • Ant įrenginio dugno sėda itin mažas dumblo kiekis;
  • Retėja valymo įrenginių valymo proceso poreikis;
  • Palaikomas maksimalus bei efektyvus nuotekų valymo procesas.

Štai kodėl nuotekų bakterijos yra naudingos ir reikalingos kiekvienoje nuotekų valymo sistemoje.

Naudinga pasidomėti:

Bakterijų nuotekoms poreikis

Daugelis individualiai valančių nuotekas galvoja, kad bakterijos yra tai kas parsinešama iš kaimyno ar jiems atveža asenizacijos mašina. Taip, nuotekose yra bakterijos, bet bandysime prieštarauti dėl to, kad jos gali būti naudingos valant ir Jūsų nuotekas. Kodėl? Kodėl jos buvo išvežtos iš Jūsų kaimynė ar asmenų iš tolimesnės gyvenvietės? Kodėl žmonės išsikvietė asenizacijos mašiną, jei bakterijos nuotekoms efektyviai valė nuotekas? Taigi, valymo įrenginių valymo procesas atsiranda kai ant dugno susikaupia perteklinis dumblo kiekis. O kodėl tas dumblas susikaupė, jei nuotekose buvo bakterijų? Taigi, dumblas pasak Buksvarus.lt specialistų yra atlieka, kuri atsiranda valymo sistemoje esant nepakankamam biologiniam valymo procesui. Todėl kam Jums pirkti tą atlieką, kuri nebereikalinga kitiems ir kainuoja nemažai.

Nuotekų bakterijų kainos

Tie kas perka bakterijas nuotekoms iš asenizacijos mašinų žino kiek jos kainuoja. Taip, priklausomai nuo vežimo atstumo keli šimtai litrų atliekų gali kainuoti nuo 100 iki kelių šimtų eurų už vieną atvežimą. Buksvarus.lt bakterijos nuotekoms kainuoja nedaug, vos nuo keliasdešimt eurų iki kelių šimtų. Bakterijų kaina svyruojant priklausomai nuo jų koncentracijos ir paskirties. Pavyzdžiui, bakterijos valymo įrenginių paleidimui gali kainuoti vos 15 eurų pusmečiui. Todėl visiems 12 mėnesių nuotekų bakterijos kainuos tik 30 eurų + atsiuntimas jei randatės ne Klaipėdos mieste. Kadangi jau esate specialistų įkalbėti pirkti iš jų aktyvų dumblą – atlieką iš kaimyno ar kitų asmenų, pasiskaičiuokite bakterijų kainą patys. Įrenginių valymo procesas kartojasi kartą per 6 ar 12 mėnesių. Todėl sumokama ne tik už išvalymą, bet ir „naujų bakterijų” papildymą. Tai kainuoja nuo 100 iki 200 ar net brangiau.

Taigi, pirkti bakterijas nuotekoms iš Buksvarus.lt yra keliasdešimt kartų pigiau. Kodėl nesutaupius?

Kontaktai:

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Straipsniu SEO talpinimas

About the author