neužšąlantis žieminis langų ploviklis

Neužšąlantis žieminis langų ploviklis

Neužšąlantis žieminis langų ploviklis. Kiekvienas transporto priemonės vairuotojas vertina stiklų skystį, kuris, rimčiau paspaudus šaltukui išlieka toks pat veiksmingas kaip ir arčiau nulio. Dėl užšalusios auto langų skysčio sistemos kiekvienas neapdairus ir į priekį veiksmų nesuplanavęs vartotojas. Todėl kiekvienam dar prieš žiemą verta suprasti, kad geriausias pasirinkimas kiekvienam automobiliui bus neužšąlantis žieminis langų ploviklis.

Neužšąlantis žieminis langų ploviklis

Nesvarbu kurios rūšies transporto priemonės savininkas esate, lengvojo automobilio, mikroautobuso, autobuso ar didelių gabaritų sunkvežimio. Dažnai važinėjantys žiemą gali tik patvirtinti nesmagią problemą, kuri atima daug laiko, tai užšalęs langų ploviklis. Norint nuvalyti druskomis kelyje išterliotą langą įjungiami valytuvai, kurie tik dar labiau purvą ir druskas paskirsto po visą lango plotą, nes ploviklis negali būti purškiamas, nes užšalo. Štai kodėl neužšąlantis zieminis langų ploviklis Buksvarus.lt yra įvardijamas kaip vienu iš geriausių pasirinkimų visiems transporto priemonių savininkams.

Kodėl naudinga rinktis neužšąlantį ploviklį

Akivaizdu, kad neužšąlantį skystį naudinga rinktis tam, kad neužšaltų. Tačiau šį ploviklį naudinga pasirinkti ne priklausomai nuo temperatūros. Juk neužsiimsite -15 sklandžiai tarnaujančio skysčio perpylimo veiksmą tada kai lauko lango termometro stulpelis nusileidžia žemiau -15C. Todėl visai žiemai naudinga įsigyti kelis bakelius ar visą paletę neužšąlančio automobilių langų skysčio ir pradėti jį naudoti esant nulinei lauko temperatūrai nespėliojant kada naktį paspaus šaltukas ir sistema su plovikliu užšals.

Daugelis Lietuvos auto ūkių renkasi Buksvarus.lt

Faktas, kad Lietuvoje yra nemažai langų skysčių su įvairiais kvapikliais ir spalvomis: žalia, rožinė, mėlyna. Tačiau prieš apsisprendžiant kurį ploviklį savo automobiliui pirkti naudinga prisiminti, kuriam tikslui ruošiatės žiemai. Taigi, žieminį skystį perkate tam, kad jis neužšaltų esant bet kokiai minusinei temperatūrai. Todėl daugelis auto transporto priemonių savininkų renkasi būtent Buksvarus.lt skystį langams, nes jis yra neužšąlantis. Nesvarbu, kad dieną buvo vos -3 laipsniai Celsijaus, bet naktį ji gali nukristi ir iki -15 ar net 25. Tad savo automobilio langų plovimo skysčių sistemą saugantys nuo užsalimo ir sugadinimo renkasi tik Buksvarus.lt žieminį ploviklį.

Neužšąlantis žieminis langų ploviklis – apsaugota skysčių sistema

Iš fizikos pamokų žinome ir prisimename, kad šąlantis skystis plečiasi. To neišvengia ir automobilių skysčių sistemos, kurios plečiantis plovikliui bakelyje ir jo padavimo sistemoje gali ją sugadinti ar pažeisti. Neveikianti langų apiplovimo sistema žiemą yra tas pats kas važinėti su vasarinėmis padangomis ant ledo.

Taigi, jei vis dar numojate ranka į pasiruošimą žiemai jau dabar verčiau apgalvokite būsimas išlaidas atėjus šaltai žiemai ir kiek galima patirti dėl to žalos. Būtent galima patirti žala ir paskatina automobilių savininkus rinktis Buksvarus.lt neužšąlantį stiklų plovimo skystį, ką rekomenduojame išbandyti ir mes.

Straipsniu talpinimas

About the author